به گزارش افکارنیوز،

پرسپولیس بزرگترین فرصت خود را برای رسیدن به رده دوم جدول لیگ برتر از دست داد و در شرایطی که تمام مدعیان در این هفته امتیاز از دست داده بودند برابر ماشین‌سازی به تساوی دست پیدا کرد تا چشم انتظار بازی‌های آینده باشد.

اخبار ورزشی- سرخپوشان در شرایطی مقابل حریف خود متوقف شدند که موقعیت‌های زیادی را از دست دادند و شاید مهمترین اتفاق در این بازی پنالتی دقابق پایانی بود که با حرکت عجیب علیپور به راحتی از دست رفت.

سرخپوشان خود را آماده دیدار با فولاد کردند و این در حالی است که با توجه به دیدار مستقیم تراکتور و سپاهان این مسابقه از اهمیت زیادی برای پرسپولیس برخوردار است. پرسپولیسی‌ها در صورت پیروزی برابر حریف اهوازی خود می‌توانند به صدر جدول بیش از گذشته نزدیک شوند.

با این حال، اما نکته جالب توجه، حضور کالدرون در دو روز گذشته در تمرینات این تیم است. سرمربی آرژانتینی سرخپوشان در دو روز گذشته کاملا چهره‌ای جدی به خود گرفته بود و دیگر خبری از شوخی با بازیکنان نیست.

کالدرون در دو روز گذشته با چهر‌های که پیش از این از علی پروین در دوران مربیگری خود سراغ داریم در تمرینات حاضر می‌شود و با جدیت تمام تمرینات شاگردانش را تماشا می‌کرد.