به گزارش افکارنیوز،

محمود کلهر در خصوص پیروزی تیم فوتبال پرسپولیس مقابل فولاد اظهار داشت: تیم فوتبال پرسپولیس توانست بازی بسیار تماشاگرپسندی و با قدرتی را مقابل فولاد در زمین حریف ارائه دهد. خوشبختانه تساوی هفته گذشته برابر ماشین‌سازی از لحاظ انگیزشی تاثیر چندانی روی این تیم نگذاشته بود. به نظرم بازی خیلی پربرخوردی در اهواز انجام شد و هر دو تیم سعی می‌کردند تا برنده این بازی باشند. معتقدم کسب این سه امتیاز می‌تواند در ادامه راه، کمک زیادی به پرسپولیس کند.

اخبار ورزشی- وی ادامه داد: به نظرم فولاد روی زمین خیلی خوب و روان بازی می‌کرد و برنامه تاکتیکی نکونام این بود با استفاده از این تاکتیک به پرسپولیس ضربه بزند که خداراشکر با درایت مثال زدنی بازیکنان این امر محقق نشد. بازیکنان پرسپولیس بسیار با هوش بازی کردند و با دوندگی زیاد در تمام نقاط زمین فرصت چندانی را برای گلزنی به تیم حریف ندادند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: این برد باعث خواهد شد تا روندرو به رشد پرسپولیس در بازی‌های آینده هم ادامه داشته باشد. مطمئنم این تیم هنوز هم از شانس بالایی برای کسب عنوان قهرمانی برخوردار است. پرسپولیس را تیم خوبی می‌بینم و خوشبختانه در تمام نقاط زمین هم کالدرون از بازیکنان خوبی برخوردار است که باعث می‌شود تا در مواقع حساس بدون هیچ مشکلی از آنها استفاده کند. به طور حتم در نیم فصل دوم پرسپولیس به مراتب با کیفیت‌تری را شاهد خواهیم بود. 

کلهر در خصوص شرایط علیپور تصریح کرد: علیپور بازیکن بزرگی برای پرسپولیس است و درست نیست یک سری تماشاگرنما‌ها دست به کار‌هایی بزنند که از لحاظ انگیزشی روی بازیکنان تاثیر منفی بگذارد. علیپور در این سال‌هایی که پیراهن پرسپولیس را بر تن کرده برای این تیم خیلی زحمت کشیده و درست نیست با او چنین رفتاری صورت گیرد. تماشاگران باید مقداری صبور باشند و از او حمایت کنند تا همان علیپوری شود که از او توقع می‌رود. وی تحرک خیلی زیادی در زمین داشت و به دنبال این بود اتفاقات بازی با ماشین‌سازی را جبران کند. معتقدم او می‌تواند باز هم با گلزنی‌هایش به پرسپولیس کمک کند.