به گزارش افکارنیوز،

علیرضا بیرانوند، دروازه بان ملی پوش پرسپولیس در ۱۰ دیدار گذشته، ۸ بار درون دروازه پرسپولیس قرار گرفته که حاصل آن ۴ کلین شیت بوده و نکته مثبت اینکه ۳ کلین شیت پیاپی طی ۳ بازی اخیر برای او و سرخپوشان ثبت شده است.

اخبار ورزشی​بیرانوند مقابل تراکتور تبریز، استقلال تهران، سپاهان اصفهان، شهرخودرو مشهد، پیکان تهران، شاهین بوشهر، ماشین‌سازی تبریز  و فولاد خوزستان به میدان رفته که برابر استقلال، شاهین، ماشین‎سازی و فولاد کلین شیت کرده است.

لازم به ذکر است در هر ۴ بازی هم موقعیت‌هایی روی دروازه سرخپوشان خلق شد، اما او توانست از قفس توری تیمش محافظت کند.

همچنین در ۲ بازی مقابل پارس جنوبی جم و صنعت نفت آبادان نوبت به بوژیدار رادوشوویچ رسید که دروازه‌بان پرسپولیس شود و در هر ۲ دیدار، پرسپولیس گلی دریافت نکرد.

در حال حاضر، پرسپولیس از ۱۰ بازی گذشته خود ۵ گل دریافت کرده که احسان حاج‌صفی (تراکتور)، کی‌روش استنلی و محمد محبی (سپاهان)، فرشاد فرجی (شهرخودرو) و سعید واسعی (پیکان) زنندگان گل به پرسپولیس تا اینجای کار بودند.

این بازیکن دروازه بان ملی پوش است و تا چند وقت دیگر باید با عراق دیدار کند. همچنین بیرانوند برای تمدید قرارداد بلند مدت با محمدحسن انصاری‌فرد به توافق نهایی رسیده و قرار است این اتفاق به زودی رخ دهد تا او همچنان به عنوان دروازه بان اصلی سرخ‌ها فعالیت کند.