به گزارش افکارنیوز،

فرزاد آشوبی در ارتباط با اینکه چرا مهدی ترابی با وجود درخشش در پرسپولیس، توسط ویلموتس به تیم ملی دعوت نشد اظهار داشت: کادر فنی باید در ارتباط با با این موضوع پاسخ دهد که بازیکنی که عملکرد خوبی در لیگ از خود نشان داده و از بهترین نفرات پرسپولیس بوده، چرا دعوت نشده است.

اخبار ورزشی- وی ادامه داد: ترابی بهترین بازیکن و جزو تاثیرگذارترین نفرات پرسپولیس تا اینجای لیگ نوزدهم بوده است. پرسپولیس در حال گذار از برانکو به کالدرون است و هم تیم و هم نفرات نوسانات زیادی داشتند، اما ترابی جزو معدود بازیکنانی بوده که کمترین نوسان را داشته است.

بازیکن پیشین پرسپولیس در خصوص وضعیت پرسپولیس کالدرون خاطرنشان کرد: کالدرون چند ماه است که به پرسپولیس آمده و در حال شناخت مهره‌های تاثیرگذار خود است که قطعا یکی از آنها ترابی بوده است.

آشوبی در پایان پیرامون عملکرد ویلموتس در تیم ملی تصریح کرد: باید به ویلموتس زمان داد، ما در حال گذار هستیم از یک فوتبال دفاعی به یک فوتبال با سبک جدید هستیم. به بازیکنان هم باید زمان داد تا این سبک جدید را درک کنند، من به تیم ویلموتس نه خوش‌بین هستم و نه بدبین. برای قضاوت به زمان بیشتری نیاز داریم.