به گزارش افکارنیوز،

مسابقات رده سنی بزرگسالان در تورنمنت بین المللی کرواسی با حضور ۳۱۳ تکواندوکار امروز (یکشنبه - ۱۹ آبان ماه) در شهر زاگرب کرواسی برگزار شد.

اخبار ورزشی- فرزان عاشورزاده و سجاد مردانی به منظور ارتقا رنکینگ المپیکی در این رویداد حضور پیدا کردند که در نهایت سجاد عنوان سومی را بدست آورد و فرزان در یک قدمی کسب مدال به دلیل آسیب دیدگی از ادامه رقابت‌ها انصراف داد و از کسب مدال بازماند.

فرزان عاشورزاده در وزن ۶۳- کیلوگرم در نخستین دیدار با "دجانگو مریر" از کانادا مبارزه کرد و در پایان راند دوم با نتیجه ۳۴ بر ۲ به برتری رسید، در ادامه به مصاف "سیمونه سرسنزی" از ایتالیا رفت و ۷ بر صفر پیروز شد. فرزان سپس باید با "جوآن جورکوئرا" از اسپانیا مبارزه می‌کرد، اما به دلیل آسیب دیدگی از دور رقابت‌ها کنار رفت.

سجاد مردانی تکواندوکار وزن +۸۷ کیلوگرم کشورمان پس از یک‌دور استراحت، ابتدا "ایوان بولانویس" از آلمان را در پایان راند دوم ۲۰ تایی (۲۴-۳) کرد، سپس به مصاف "مایکون سیکوئرا" از برزیل رفت و درحالی که تا ثانیه ۲۱ راند سوم ۴-۲ از حریف خود جلو بود به دلیل تمارض حریف و تشخیص داور به حرکت خطا و اصابت مشت به گردن نماینده برزیل، بازنده اعلام شد.

هدایت این نفرات برعهده فریبرز عسکری به عنوان سرمربی و علی محمد بسحاق به عنوان مربی است.

تورنمنت کرواسی G۱ است و به نفرات اول تا سوم به ترتیب ۱۰، ۶ و ۳.۶۰ امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیکی تعلق می‌گیرد.