در روزهای گذشته یک بار دیگر شایعه انتقال علیرضا بیرانوند به تیم‌های خارجی مطرح شد اما این لحظه هیچ پیشنهاد رسمی به دست مسئولان این باشگاه نرسیده است. 

اخبار ورزشی- در حالی که از تیم گیمارش پرتغال به عنوان تیم خواهان و مقصد بعدی بیرانوند نام برده می‌شود اما هیچ ایمیل یا نامه‌ای از سوی این باشگاه پرتغالی به باشگاه پرسپولیس ارسال نشده و همه چیز فعلا در حد گمانه‌زنی بوده است. 

البته در قرارداد بیرانوند با پرسپولیس بندی وجود دارد که بر اساس آن بند، باشگاه خواهان این دروازه‌بان می‌تواند با پرداخت مبلغ 700هزار دلار رضایتنامه او را از پرسپولیس بگیرد. به نظر می‌رسد هر تیمی که خواهان بیرانوند باشد باید این مبلغ را بپردازد که در صورت رخ دادن این موضوع، بخش مهمی از مشکلات مالی سرخپوشان برطرف می‌شود.

از طرف دیگر هیچ درخواست رسمی از این باشگاه پرتغالی به باشگاه پرسپولیس ارسال نشده و فقط یکی دو واسطه این مساله را با مسئولان باشگاه در میان گذاشته اند.

پیشنهاد گیمارش پرتغال به بیرانوند به صورت شفاهی و غیررسمی مطرح شده اما مدیران پرسپولیس اعلام کردند تا زمانی که نامه رسمی از این باشگاه دریافت نکنند به این موضوع ورود نخواهند کرد. 

مسئولان باشگاه پرسپولیس عدم دریافت پیشنهاد رسمی از سوی باشگاه گیمارش پرتغال را تایید می‌کنند.