به گزارش افکارنیوز،

 در حالی که بازیکنان پرسپولیس حدود ۱۰ - ۱۲ درصد دریافتی داشته اند و کادرفنی این تیم هم پول کمی دریافت کرده است، کالدرون، سرمربی پرسپولیس به مدیران این تیم اولتیماتوم داد تا هرچه زودتر طلب او و کادرفنی اش را پرداخت کنند.

از سویی دیگر کالدرون نیز بیست درصد از قسط اول خود را دریافت کرد‌ه و ماه بعد نیز زمان پرداخت قسط دوم است. این مربی تا ماه دسامبر (۱۱ آذر ماه) به مسئولان باشگاه فرصت داده تا مطالباتش را پرداخت کنند. به هرحال مربی آرژانتینی و دستیارانش از باشگاه درخواست پول دارند و باید دید انصاری فرد چه زمانی به آن‌ها پول خواهد داد. البته اگر این اتفاق تا ۱۰ روز دیگر رخ ندهد، شاید مربی آرژانتینی قراردادش را فسخ کند.

از حالا تنها ۱۰ - ۱۱ روز تا پایان ماه نوامبر باقی مانده و با توجه به اینکه روز پایانی ماه نیز تعطیل است، باشگاه پرسپولیس فرصت کمی دارد تا مطالبات کالدرون را پرداخت کند و اگر این اتفاق رخ ندهد، شاید او قراردادش را فسخ کند.

افشین پیروانی، مدیر پرسپولیس در این باره بیان کرد: پرسپولیس  نسبت به سایر تیم‌ها کمترین دریافتی را داشته است چرا که بازیکنان حدود ۱۰ الی ۱۲ درصد از مطالبات خود را دریافت کرده اند. با این وجود بازیکنان با همه توان کار می‌کنند و به عشق هواداران و نام تیم تلاش می‌کنند تا موفقیت‌های دیگری به دست بیاورند.