دیروز در خبرورزشی نوشتیم «شاهرودی انتقاد کرد، غلامی واکنش نشان داد» و در همین گزارش کوتاه به حاشیه پیش آمده برای مدافع تیم امید پرداختیم. گویا بعد از آن که عارف غلامی در گروه تلگرامی بازیکنان و مربیان تیم امید جواب انتقاد رضا شاهرودی را می‌دهد، کادر فنی تیم امید تصمیم می‌گیرد او را کنار بگذارد.

اخبار ورزشی - حتی برای عارف بلیت بازگشت به تهران تهیه می‌شود تا او از دوحه به ایران برگردد، اما با پادرمیانی امید نورافکن و عذرخواهی غلامی، در نهایت استیلی از این کار منصرف می‌شود و عارف تا پایان اردو در قطر می‌ماند. البته روز بازی با قطر، عارف غلامی روی سکو نشست و امید نورافکن در قلب خط دفاع بازی کرد.

راست و دروغش گردن روای که می‌گفت عارف بعد از بازگشت از اردوی تیم امید به همبازیانش گفته دیگر به تیم امید دعوت نمی‌شود. البته او ادعا کرده، چون بازی‌های نهایی تیم امید با بازی‌های استقلال در پلی‌آف آسیا همزمان است، دیگر همراه امید‌ها نخواهد بود، اما نزدیکان تیم امید می‌گویند اصل موضوع به سوءتفاهم ایجاد شده میان عارف و شاهرودی برمی‌گردد، ولی استیلی بعد از صحبت خصوصی با غلامی تصمیم گرفته گزارشی علیه این بازیکن به فدراسیون ندهد و پرونده بسته شود.