به گزارش افکارنیوز،

در جلسه مشترک مالی و مالیاتی که در دفتر باشگاه برگزار شد، مدیر عامل پرسپولیس در روند بدهی‌ها و فرایند رسیدگی مالیات‌های سنواتی شرکت ورزشی فرهنگی پرسپولیس که در هیات 251 مکرر مطرح شده، قرار گرفت.

اخبار ورزشی- در این جلسه که با حضور محمد حسن انصاری‌فرد، فرامرز دیناروند (مدیر امور مالی) و علیرضا روزی طلب (مشاور مالیاتی) تشکیل شد، روند ایجاد و انباشت بدهی‌ها و اقدامات و پیگیری‌های انجام شده در خصوص رسیدگی‌های پرونده‌های مالیات سنوات گذشته در هیات 251 مکرر و تاکیدات و تکالیف مدیریت مورد بحث قرار گرفت.

دیناروند، مدیر امور مالی شرکت پرسپولیس گزارشی در خصوص حجم بدهی‌ها در حوزه‌های مالیاتی عملکرد، ارزش افزوده، تکلیفی و حقوق ارائه و دلایل ایجاد و انباشت آنها را ارائه کرد. وی با تاکید بر اینکه در سال‌های اخیر با انضباط مالی انجام شده، ضمن دریافت قبولی دفاتر از سوی سازمان امور مالیاتی و برخوداری شرکت از معافیت‌ها و استفاده از ظرفیت‌های قانونی در قانون مالیات مستقیم در خصوص درآمدهای مشمول معافیت، خواستار استمرار و استقرار روند بهبود و اصلاح ساختار مالی برنامه‌ریزی شده در شرکت شد.

علیرضا روزی طلب مشاور مالیاتی شرکت درخصوص روند تشکیل پرونده و شکوائیه‌های ارائه شده در دبیرخانه هیات 251 و نیز مستندات و لوایح موضوع بدهی‌های مالیاتی در چهار حوزه مالیات عملکرد، مالیات ارزش افزوده، مالیات تکلیفی و مالیات حقوق گزارشی را ارائه کرد و نسبت به فرایند رسیدگی‌های انجام شده و دستیابی به رای عادلانه و منصفانه از سوی مراجع با تعامل و سوابق موجود در سازمان امور مالیاتی اعلام کرد که بزودی پرسپولیس به نتایج مطلوبی خواهد رسید.

انصاری‌فرد نیز ضمن قدردانی از تلاش‌های انجام شده، خواستار پیگیری مستمر و اهتمام جدی نسبت به رفع مشکلات مالیاتی شرکت شد. مدیرعامل پرسپولیس تاکید کرد که سازمان امور مالیاتی همواره با باشگاه و بازیکنان تعامل و مساعدت داشته و با توجه به تکلیف مجمع شرکت به هیات مدیره درخصوص تعیین تکلیف بدهی‌های مالیاتی و نیز موضوع روند خصوصی‌سازی باشگاه، یادآوری کرد شرکت و مجموعه مدیریت باشگاه از هرگونه اقدام در این زمینه حمایت و پشتیبانی خواهد کرد.