به گزارش افکارنیوز،

 آذرماه دو سال پیش  پرسپولیس  در در حالی پا به جام‌حذفی گذاشت که قصد داشت شکست برابر قشقایی شیراز را جبران کند. پرسپولیسی‌ها در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف صنعت نفت‌آبادان رفتند و در یک بازی تراژیک در ضربات پنالتی شکست خوردند و از دور رقابت‌ها کنار رفتند.

اخبار ورزشی- تلخی این شکست برای بیرانوند بیشتر از سایر بازیکنان بود.

خاطره تلخ پشتک‌های بیرانوند

بعد از اینکه در ضربات پنالتی ضربه بازیکن صنعت نفت به تیر دروازه بیرانوند خورد و گل نشد، او با پشتک‌های خود به دنبال این بود تا روحیه حریف را تضعیف کند. در نهایت، اما این نفت‌آبادان بود که در ضربات پنالتی صعود کرد تا خاطره تلخی در ذهن بیرانوند شکل گیرد. در آن بازی با اینکه بیرانوند اولین ضربه پنالتی حریف را مهار کرده بود، اما گادوین منشا توپ را به اوت زد و بعد از او علیپور و نعمتی هم توپ را به تیر دروازه زدند تا تیم برانکو از این مسابقات کنار برود.

از عابدزاده تا بیرانوند

حالا انگار تاریخ برای سنگربان شماره یک پرسپولیس تکرار شده است. او باید فردا(سه‌شنبه) یک بار دیگر در جام حذفی و مقابل صنعت نفت آبادان درون دروازه پرسپولیس قرار بگیرد. باید دید بیرانوند می‌تواند خاطرات تلخ آن پشتک‌های پرحاشیه را برای همیشه از ذهنش پاک کند یا خیر.

پشتک‌های دروازه‌بانان داستان متفاوتی در ایران دارد. حرکتی که شاید برای احمدرضا عابدزاده خوش‌یمن بود و در بازی خاطره‌انگیز ایران و استرالیا به تیم روحیه داد و ایران صعود کرد، اما برای بیرانوند بدیمن بود.