به گزارش افکارنیوز،

اردوی تیم منتخب کشتی آزاد برای حضور در جام‌های الروسا و آلانز از امروز آغاز خواهد شد و قرار است کشتی گیران حاضر در این اردو طی دو گروه راهی کشور روسیه شوند.

اخبار ورزشی- غلامرضا محمدی سرمربی تیم ملی کشتی آزاد درباره نفرات اعزامی به تورنمنت مسکو گفت: بر اساس دعوت نامه ارسالی احمد بذری و محمد حسین محمدیان در رقابت‌های بین المللی جایزه بزرگ مسکو جام الروسا که در هر وزن ۴ کشتی گیر حضور خواهند داشت شرکت می‌کنند و قرار است سایر بچه‌های حاضر در اردو نیز به تورنمنت آلانز در قفقاز اعزام شوند.

دارنده ۴ مدال نقره و برنز جهان تصریح کرد: من به همراه بذری و محمدیان بامداد چهارشنبه راهی مسکو می‌شویم و بقیه آزادکاران در اردو زیر نظر کادر فنی تمرینات خود را تا روز اعزام به رقابت‌های بین المللی جام آلانز دنبال خواهند کرد.

محمدی خاطرنشان کرد: برنامه‌های تیم ملی با دقت تدوین شده، کار بسیار سختی پیش رو داریم و برای رسیدن به آنچه که انتظار جامعه کشتی و مردم است باید با قدرت و بر اساس برنامه‌ای که داریم پیش رویم تا در ابتدا سهمیه‌های المپیک را کسب کنیم و بعد از آن برای حضور در این میدان بزرگ آماده شویم.

رقابت‌های بین المللی جایزه بزرگ مسکو جام الروسا در اوزان المپیکی روز‌های ۸ و ۹ آذرماه در شهر مسکو روسیه برگزار می‌شود.

بر اساس اعلام کمیته برگزاری، به نفرات اول تا چهارم اوزان ۸۶ و ۹۷ کیلوگرم به ترتیب ۹، ۶، ۳ و یک هزار دلار و به مربی نفر اول نیز یک هزار دلار جایزه نقدی اهداء می‌شود.

اسامی نفرات دعوت شده به اردوی تیم ملی برای حضور در جام‌های ستارگان مسکو و آلانز به شرح زیر می‌باشد:

۵۷ کیلوگرم: علیرضا سرلک (لرستان)
۶۱ کیلوگرم: مجید داستان (تهران)
۶۵ کیلوگرم: امیرمحمد یزدانی (مازندران) مرتضی قیاسی (لرستان)
۸۶ کیلوگرم: احمد بذری (مازندران)
۹۲ کیلوگرم: محمدجواد ابراهیمی (مازندران)
۹۷ کیلوگرم: محمدحسین محمدیان (مازندران) عباس فروتن (مازندران)
۱۲۵ کیلوگرم: امیرحسین زارع (مازندران)
سرمربی: غلامرضا محمدی
مربیان: ابراهیم مهربان- اویس ملاح (گلستان)
مدیر فنی: محسن کاوه

مسابقات جام آلانز روسیه نیز روز ۱۴ آذرماه برگزار خواهد شد.