به گزارش افکارنیوز،

پیروز قربانی در خصوص برتری تیم فوتبال  استقلال  مقابل نساجی مازندارن، اظهار داشت: استقلال در هفته‎های اخیر آن شخصیتی را پیدا کرده که باید داشته باشد. به نظرم سیستم استقلال روی بازیکنان نشسته و بازیکنان خود را با آن به خوبی وفق دادند.

اخبار ورزشی- وی ادامه داد: زمانی یک مربی بر اساس تفکرات و سیستمی که مدنظرش است بازیکن جذب می‎کند و براساس آن چیزی که در ذهن دارد تیم را به زمین می‎فرستد. زمانی هم مثل امروز، مربی بازیکنان را جذب نکرده و براساس داشته‎هایش سیستم بازی تیم را مشخص می‎کند.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: زمانی منتقد این تیم بودم و در آن برهه زمان حرف‎هایم را براساس مستندات و موارد فنی می‌زدم. این موضوع تا پیش از بازی با فجرسپاسی ادامه داشت. بعد از آن بازی روند تیم عوض شد. در حال حاضر تیم خیلی بهتر از قبل شده و با طرح و برنامه وارد میدان می‎شود. مثل بعضی از دوستان نیستم که به دنبال محبوبیت در فضای مجازی باشم و برای جذب مخاطب حرف‎های متعصبانه بزنم. حرف حق را براساس مسائل فنی و کارشناسی می‌زنم که این ممکن است برای بعضی‎ها خوش‎آیند نباشد. الان هم می‎گویم که ضعف‎ها برطرف شده و استقلال واقعا تیم است.

پیروز قربانی تصریح کرد: اینکه می‎گویند استقلال در جدول بالاتر از پرسپولیس است و... اصلا جالب نیست. مهم جایگاه پایانی در لیگ است. فرض کنید در پایان لیگ پرسپولیس ششم شود و استقلال پنجم. این اصلا اتفاق خوبی نیست و جایگاه مناسبی هم برای دو تیم نخواهد بود. قطعا کادرفنی استقلال هم به این صحبت‌ها اهمیتی نمی‌دهد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: در دو، سه بازی اخیر استقلال با پرس از بالا، تیم حریف را تحت فشار می‎گذارد و با این کار، مدافعان تیم مقابل دچار اشتباه می‎شوند. به نظرم می‎توان به این تیم امیدوار بود. استقلال امروز تیمی یکدست است و تکیه به بازیکن خاصی ندارد. امیدوارم اتفاقات خوب ادامه داشته باشد و استقلال در کورس قهرمانی بماند.