به گزارش افکارنیوز،

 شجاع خلیل‌زاده، مدافع تیم فوتبال پرسپولیس در ۲ فصل گذشته یکی از بهترین بازیکنان این تیم بود و سهم بزرگی در موفقیت‌های پرسپولیس داشت و همه امیدوار به حضور دوباره او در تیم ملی بودند. با این‌وجود به نظر می‌رسد شرایط در این فصل برای شجاع اصلا خوب پیش نمی‌رود.

اخبار ورزشی - شجاع در هفته‌های ابتدایی لیگ به عنوان یکی از مدافعان ثابت سرمربی سرخ‌پوشان به کار گرفته شد، اما محرومیت ۲ جلسه‌ای در پایان بازی مقابل استقلال باعث شد تا او از ترکیب دور شود و جای خود را به محمد انصاری بدهد. مدافع تیم فوتبال پرسپولیس در پایان محرومیت خود به خاطر عدم حضور در تمرینات یک بازی دیگر را هم از دست داد و در بازی مقابل شاهین بوشهر به عنوان بازیکن ذخیره به میدان رفت و توانست حتی گلزنی کند. با این‌حال شجاع در مسابقه مقابل ماشین‌سازی به عنوان دفاع راست به کار گرفته شد و هرگز نتوانست بازی خوبی از خود به نمایش بگذارد تا با دریافت کارت زرد یک بازی دیگر را برای پرسپولیس از دست دهد و در بازگشت در بازی مقابل نفت مسجدسلیمان کار را از روی نیمکت آغاز کند. شنیده‌ها حاکی از این است که شجاع از شرایط موجود خود به شدت ناراحت است و حتی در پایان بازی مقابل نفت مسجدسلیمان زودتر از سایر بازیکنان ورزشگاه را ترک کرد تا نشان دهد از نیمکت‌نشینی خود اصلا راضی نیست.

در خصوص این بازیکن گفته می‌شود که با ادامه این روند تصمیم دارد تا در پایان نیم‌فصل از جمع سرخ‌پوشان جدا شود و حتی شنیده می‌شود که پیشنهادی از تیمی قطری هم به دستش رسیده که احتمال لژیونر شدن او را بالا می‌برد. شایعه جدایی احتمالی شجاع خلیل‌زاده در‌حالی مطرح شده که شنیده می‌شود مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به مدافع خود اعلام کرده، خیلی زود تصمیم نگیرد و مطمئن باشد همه‌چیز درست می‌شود و قطعا پرسپولیس به بازیکنی مانند او نیاز خواهد داشت. با این حال باید دید با ادامه نیمکت‌نشینی شجاع چه سرنوشتی برای او و پرسپولیس در پایان نیم‌فصل رقم می‌خورد.