به گزارش افکارنیوز،

 گابریل کالدرون در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل نساجی مازندران در هفته دوازدهم لیگ برتر اظهار داشت: این بازی هم مثل بازی‌های قبل خواهد بود. حتماً باید سه امتیاز را بگیریم و بازیکنان این موضوع را می‌دانند. بچه‌ها روحیه بالایی دارند و همه تلاش‌شان را برای پیروزی خواهند کرد.

اولویت بازیکنانم همیشه مبارزه برای تیم است

اخبار ورزشی -  کالدرون در واکنش به پرسشی مبنی بر اینکه در چند روز اخیر شایعاتی مبنی بر اینکه برخی بازیکنان پرسپولیس عملکرد واقعی خود را در زمین نشان نمی‌دهند، مطرح شده است، تصریح کرد: خیر، بازیکنانم همیشه با تمام وجود بازی می‌کنند. شاگردانم رفتارهای روحی فوق‌العاده‌ای دارند و باید از این بابت به آنها تبریک بگویم. ممکن است برخی بازیکنان که در ترکیب نیستند، ناراحت باشند که این هم نرمال و عادی است، اما اینجا اولویت باشگاه است. همه‌ی بازیکنان ما برای‌مان مهم هستند، چون ما رقابتی طولانی داریم. پیش از فصل بازی‌های دوستانه زیادی هم انجام دادیم و همه بازی کردند. بازیکنان باید هر زمانی به آنها فرصت رسید خودشان را نشان دهند. اکثر بازیکنان فوق‌العاده هستند، حتی زمانی که هیچ دریافتی هم نداشتند با تمام وجود تلاش کردند. اولویت همیشه مبارزه برای تیم است.

 سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره تغییر مکان تمرین امروز تیمش به ورزشگاه درفشی‌فر خاطر نشان کرد: امروز به خاطر آلودگی هوا مجبور شدیم روی چمن مصنوعی تمرین کنیم، اما روز گذشته همه چیز نرمال بود. امروز دیدیم شرایط آب و هوایی مناسب نیست و به همین دلیل مجبور شدیم روی چمن مصنوعی تمرین کنیم.

باشگاه دیگر برای جذب مهاجم خارجی فرصت اشتباه ندارد

وی درباره جدایی جونیور از پرسپولیس گفت: چند بازیکن مدنظر داریم که برای نیم فصل جایگزین او کنیم، اما دیگر جای هیچ اشتباهی نداریم، چرا که رقابت‌های آسیایی شروع خواهد شد و دیگر فرصتی نداریم و باید کاملاً آماده باشیم. ما نیاز به یک بازیکن مهاجم خارجی داریم. کماکان با تمام دقت شرایط را بررسی می‌کنیم، چرا که دیگر باشگاه فرصتی برای اشتباه ندارد.

هنوز لیست خروجی را‌ اعلام نکرده‌ام

کالدرون در پاسخ به پرسش که آیا هنوز لیست ورودی یا خروجی‌اش را به باشگاه اعلام کرده است یا خیر، ابراز داشت: هنوز لیست خروجی را‌ اعلام نکرده‌ام و مسلماً باشگاه هم این لیست را ندارد. باید ببینیم چه بازیکنانی را می‌توانیم جذب کنیم. ما به جای جونیور یک جای خالی داریم و باید ببینیم چطور می‌توانیم جای او را پر کنیم.

فردا متوجه خواهیم شد که بشار بازی می‌کند یا نه

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره وضعیت بشار رسن و اینکه در دیدار فردا بازی خواهد کرد و گفت: او بعد از بازی جام حذفی به ما اضافه شده است و فردا متوجه خواهیم شد که بازی خواهد کرد یا خیر. هدف و برنامه‌مان از ابتدا این بود که در این بازی از ابتدا بازی نکند، اما باید ببنیم وضعیت سایر بازیکنان چگونه است و اینکه آیا آنها به بازی می‌رسند یا خیر.

هفته قبل درصدی جزئی از قراردادم پرداخت شد

وی درباره وضعیت دریافتی خود از باشگاه پرسپولیس خاطر نشان کرد: چند روز پیش درصدی از قراردادم پرداخت شده است هر چند که درصدی جزئی بوده، اما فکر می‌کنم قرار است در هفته آینده نیز درصدی دیگر پرداخت شود.

کالدرون درباره وضعیت علی علیپور گفت: مطمئنا او را باید احیا کنیم و تمام تلاش خودمان را می‌کنیم تا علیپور در بهترین شرایط قرار بگیرد تیم به علی احتیاج دارد و به خاطر همین در بازی جام حذفی به او یک نیمه استراحت دادیم تا در نیمه دوم وارد شود و استرسش کمتر باشد اما باید ببینیم فردا او چه وضعیتی خواهد داشت.