به گزارش افکارنیوز،

 تیم ها، بازیکنان و مربیان لیگ برتری در هفته‌های ابتدایی این رقابت‌ها از توپ های مورد استفاده در این فصل از رقابت های لیگ برتر که متعلق به شرکت دربی استار است انتقاد‌های فراوانی انجام دادند، اما پس از تائید کیفیت این توپ‌ها از سوی فیفا این انتقاد‌ها تا حد زیادی به اتمام رسید.

اخبار ورزشی - با این وجود امروز (جمعه) یکی از رسانه‌ها اعلام کرد: این توپ‌ها فیک است به دلیل اینکه به جای "Z" از حرف "S" روی کلمه ORGANIZATION استفاده شده است و قیمت اصلی این توپ‌ها هم ۱۲ یوروست، اما برای فوتبال ایران ۹۸ یورو حساب کرده اند.

برای پیگیری این موضوع با محمد صادق درودگر، رئیس سازمان اقتصادی فوتبال ایران گفت‌وگو کردیم که او اظهار داشت: بحث اینکه توپ ۱۲ یورویی را ۹۸ یورو خریده باشیم کاملا کذب است. قیمت این توپ در سایت مشخص است و ۱۲۶ یورو قیمت دارد.

 او افزود: با یک پنجم قیمت اصلی هر توپ را خریداری کرده ایم. دوستان بهتر است اطلاعات غلط ندهند. غلط املایی چه ارتباطی به کیفیت توپ دارد. این توپ‌ها تولید اصلی و تایید شده فیفاست، بهتر است دوستان عزیز به موضوعات اصلی فوتبال بپردازند که ثمرات مثبتی برای توسعه فوتبال داشته باشد، از همه رسانه‌ها خواهش دارم برای ارسال اخباری که مستند نیست دقت کنند، حداقل به خودشان زحمت بدهند یک استعلام کنند، من از لغت شکایت میکنیم و پیگیری حقوقی می کنیم استفاده نمیکنم و فقط درخواست میکنم برای جذب مخاطب از هر وسیله‌ای استفاده نکنیم، تعامل رسانه‌ها و مسئولان فوتبال موجبات همدلی و توسعه را فراهم می سازد.