به گزارش افکارنیوز،

جواد زرینچه، سرپرست تیم فوتبال استقلال پس از پایان دیدار دو تیم سپاهان و استقلال و دریافت گل تساوی در آخرین دقیقه بازی گفت: «بازی خوب و گرمی بود. باوجود اینکه یک‌نیمه را واگذار کردیم، اما بازی در اختیار ما بود. در نیمه دوم دو گل زدیم و جبران کردیم، اما متأسفانه صحنه‌ای که همه دیدند، داور ندید. اگر قانون اجرا می‌شد، بازیکن سپاهان باید اخراج می‌شد که در آن صورت ورق برمی‌گشت.»

اخبار ورزشیزرینچه که در این بازی نسبت به داوری بسیار معترض بود درباره عصبانیتش در کنار خط تصریح کرد: «وقتی چنین اتفاقی می‌افتد، همه عصبانی می‌شوند. یک‌زمانی هست که توپ به دست بازیکن می‌خورد، اما اینجا بازیکن توپ را با دست زده است. مگر می‌شود هیچ‌کدام از داوران صحنه را ندیده باشند؟ ضمن اینکه دقیقه نود بازی از داور چهارم پرسیدم داور وسط چند دقیقه وقت تلف‌شده اعلام کرده است که پاسخ داد پنج دقیقه. وقتی مسئله را به استراماچونی گفتم و سرم را برگرداندم، متوجه شدم که تابلوی شش دقیقه وقت تلف‌شده، بالا رفته است! ما هم در دقیقه ششم وقت‌های تلف‌شده گل خوردیم. من نمی‌دانم چه اتفاقی افتاد که داور تصمیمش را عوض کرد!»

سرپرست استقلال در رابطه با بیانیه این باشگاه قبل از بازی برابر سپاهان برای اعتراض به قضاوت محمدحسین زاهدی فر اظهار داشت: «نه اینکه بحث خاصی باشد، اما باشگاه اعتراض کرده بود که این داور نباشد، اما کو گوش شنوا؟ امروز همه صحنه پنالتی را دیدند، اما داور ندید.

زرینچه در واکنش به اظهارات امیر قلعه نویی که از رفتار برخی بازیکنان استقلال و نیمکت نشینان انتقاد کرده بود، گفت: «این‌طور نیست.»