به گزارش افکارنیوز،

 به دنبال اخراج اونای امری از سرمربیگری تیم آرسنال ، گمانه‌زنی‌هایی درباره آینده کادر فنی این تیم صورت گرفته که در آن از پاتریک ویرا هافبک دفاعی فرانسوی سابق توپچی‌ها به عنوان یکی از گزینه‌های احتمالی هدایت این تیم یاد شده است.

اخبار ورزشی-در حال حاضر هدایت آرسنال به صورت موقت به فردی لیونبرگ سپرده شده است، اما تعدادی از ستاره‌های پیشین تیم از ویرا برای هدایت تیم حمایت کرده‌اند، کسی که در حال حاضر سرمربی تیم فوتبال نیس فرانسه است.

پاتریک ویرا پس از پیروزی ۳ بر یک شب گذشته (شنبه) شاگردانش مقابل آنژی در لوشامپیونه، به خبرنگارانی که درباره احتمال رفتنش به آرسنال سؤالاتی مطرح کردند، گفت: هدایت آرسنال کار بسیار پیچیده‌ای است. یکسری چیز‌ها وجود دارد که از کنترل من خارج است. مردم حرف‌های زیادی می‌زنند که بعضی از آن‌ها درست است و بعضی از آن‌ها نه. من هیچ چیزی نگفته‌ام. درباره این موضوع هیچ حرفی نزده‌ام. من هم مانند شما بعضی چیز‌ها را می‌بینم، می‌خوانم و می‌شنوم. همین.

ویرا افزود: می‌دانم هدایت آرسنال کار سختی است. من دوست داشتم امری بماند، چون همیشه اخراج شدن یک مربی برایم ناراحت کننده است. امروز نوبت او بود، شاید فردا من باشم، اما شما به محض اینکه شروع به این کار می‌کنید، باید انتظار اخراج شدن در مقطعی از حرفه‌تان را داشته باشید.

پاتریک ویرا به عنوان بازیکن ۹ فصل در آرسنال بازی کرد و با این تیم سه بار قهرمان لیگ برتر و سه بار فاتح جام حذفی انگلیس شد.