به گزارش افکارنیوز،

دادگاه داوری ورزش (CAS) به باشگاه فوتبال چلسی لندن اجازه داده است تا بازیکنان جدیدی را در پنجره نقل و انتقالات زمستانی ثبت کند.

اخبار ورزشی - فیفا در تاریخ ۲۲ فوریه چلسی را به دلیل نقض قوانین مربوط به نقل و انتقالات بازیکنان جوان از جذب بازیکنان جدید در دو پنجره نقل و انتقالات محروم کرده بود در پی درخواست تجدیدنظر لندنی‌ها، فیفا روز ۸ مه فیفا بخشی از جریمه نقدی آن‌ها را بخشید، اما محرومیت چلسی از ثبت نام بازیکنان را تأیید کرد.

در ماه ژوئن، چلسی در CAS درخواست تجدید نظر خود را مطرح کرد. امروز (جمعه) CAS اعلام کرد که محرومیت چلسی از خرید بازیکن را به یک دوره نقل و انتقالات کاهش داده است. از آنجایی که این باشگاه لندنی در پنجره نقل و انتقالات تابستانی بازیکنی جذب نکرده است، می‌تواند در فصل زمستان اقدام به خرید بازیکنان جدید بکند.

با تصمیم CAS، چلسی موظف است ۳۰۰ هزار فرانک سوئیس (به جای ۶۰۰ هزار فرانک) به عنوان جریمه به فیفا بپردازد، همانطور که قبلاً اعلام شده بود.

همانطور که اشاره شد، CAS اعلام کرد که چلسی قوانین مربوط به نقل و انتقالات بازیکنان جوان را نقض کرده، اما سایر موارد نقض قوانین فیفا در مورد وضعیت و نقل و انتقالات بازیکنان نسبت به آنچه فیفا عنوان کرده، جدی نیست.