به گزارش افکارنیوز،

کاظم اولیایی مدیرعامل اسبق استقلال و رییس کمیته پیشکسوتان این باشگاه درباره شرایط به وجود آمده گفت: حالا که آقای فتحی استعفا داده به نظر من باید کمیته فنی سریع فعال شود. 

اخبار ورزشی- او افزود: باید هر چه سریع‌تر یک سرپرست بگذارند و سرپرست باید روی ساختار جدید چانه زنی کند. باشگاه استقلال با این ساختار به بیراهه می‌رود. یک باشگاه را نمی‌توان با قوانین شتر، گاو، پلنگ اداره کرد. قانون تصویب کردند که پول دادن به باشگاه حرفه‌ای ممنوع است، اما اگر استقلال باشگاه دولتی است باید منابعش را تامین کنند اگر نه بگذارند باشگاه خصوصی شود. 

مدیرعامل پیشین استقلال درباره اینکه چقدر مدیران را در اتفاقات اخیر مقصر می‌داند گفت: من می‌گویم وقتی یک کسی را مثل استراماچونی می‌آوریم باید صادق باشیم و امکانات برایش بیاوریم. از روز اول که او دو نماینده اش را به ایران آورد، گفتند آن‌ها را به هتل استقلال و ورزشگاه آزادی و مجموعه انقلاب می‌بریم. اما من گفتم این‌ها که مال استقلال نیست. باشگاه را نمی‌توان با دروغ اداره کرد ضمن اینکه مدیریت باشگاه یک مدیریت تخصصی است و ریزه کاری‌های خاص خودش را دارد. 

اولیایی با اشاره به شرایط حال حاضر استقلال گفت: حالا که استراماچونی رفته باید کمیته فنی فعال شود و راجع به این مسائل صحبت کند. استقلال کمیته فنی خوبی دارد و برای باشگاه هم فعلا باید یک سرپرست خوب بگذارند. 

او در مورد هواداران ناراضی هم گفت: اگر کمیته فنی صادق باشد هواداران می‌توانند فرصتی استثنایی و مثبت باشند. باید کسی را که می‌گذارند آدم صادقی بوده و هواداران به صداقتش ایمان داشته باشند.