به گزارش افکارنیوز،

مسعود سلطانی فر در دویست و بیست و چهارمین نشست معاونین با معرفی مهدی علی نژاد به عنوان سرپرست جدید معاونت قهرمانی اظهار داشت: ایده و برنامه من از زمان معرفی به مجلس شورای اسلامی برای تصدی پست وزارت، جوانگرایی و تغییر نسل مدیریتی ورزش کشور بود و در این مدت توانستیم میانگین سن مدیریتی ورزش کشور را تا حدود زیادی بخصوص در استان‌ها کاهش دهیم. 

اخبار ورزشی- وی گفت: سیاست ما جوانگرایی و معرفی نسل مدیریتی جدید برای ورزش کشور بوده و علی‌نژاد کارنامه خوبی در ووشو داشته است. او قطعا با حمایت همه معاونین، مدیران ستادی و استانی و روسای فدراسیونها موفق خواهد شد. من در گفت وگو هایی که با علی نژاد داشتم، برنامه های مهم ورزش کشور را مطرح و بر آن تاکید کردم. 

وزیر ورزش درباره مهمترین خواسته‌اش، خاطرنشان کرد: مهم‌ترین خواسته های من از او موفقیت کاروان ایران در المپیک و پارالمپیک، صعود تیم ملی و تیم امید به ترتیب به جام جهانی و المپیک و پیگیری جدی واگذاری استقلال و پرسپولیس است. 

نظارت بر فدراسیون ها، نظارت و کنترل بیست و شش هزار باشگاه ورزشی بخش خصوصی، شورای برون مرزی، رعایت اقتصاد مقاومتی، صرفه جویی و جلوگیری از اعزام های غیرضروری، رسیدگی و توجه به هیاتهای ورزشی از دیگر موارد مهم مورد توجه و تاکید وزیر ورزش و جوانان است.

وزیر ورزش و جوانان از خدمات محمدرضا داورزنی در 35 ماه مسئولیت این بخش تشکر کرد و گفت: از عملکرد او رضایت دارم و امیدوارم در والیبال کشور همچنان موفق باشد.