به گزارش افکارنیوز،

در حالی که چند روز دیگر فصل نقل و انتقالات زمستانی به پایان می‌رسد، باشگاه تراکتور هنوز بازیکنی به خدمت نگرفته است. ساکت الهامی روز گذشته به طور رسمی هدایت تیم تراکتور تا پایان لیگ نوزدهم را برعهده گرفت.  

اخبار ورزشیسرخپوشان تبریزی در دفاع و نیاز به جذب بازیکن دارند و طبق اعلام الهامی، این باشگاه تبریزی ۲ بازیکن جدید به خدمت می‌گیرد. البته آن‌ها تاکنون نتوانستند با گزینه‌های مدنظر خود به توافق نهایی دست یابند و تیم‌های دیگر حاضر نیستند بازیکنان خود را به تراکتوری‌ها بدهند.

باشگاه تراکتور طی نامه‌ای به باشگاه ذوب آهن خواستار جذب اسماعیلی فر شده بود که این باشگاه اصفهانی مخالفت خود را برای انتقال اسماعیلی فر به تبریز اعلام کرد.

شنیده می‌شود سعید عزت اللهی، عزت اله پورقاز و کریم انصاری فرد لژیونر‌های ملی پوش کشورمان جزو گزینه‌های مدنظر سرخپوشان تبریزی هستند، اما به نظر نمی‌رسد که این بازیکنان حاضر باشند فوتبال خود را در لیگ ایران پیگیری کنند.

ابراهیم توره مهاجم سنگالی هم در اینستاگرام تمایل خود را برای حضور در تیم تراکتور نشان داده است، اما به نظر می‌رسد که این بازیکن قصد بازار گرمی دارد چرا که باشگاه تراکتور مذاکره‌ای با این بازیکن نداشته است.

مسئولان باشگاه تراکتور باید هر چه سریعتر گزینه‌های مد نظر خود را جذب کنند تا از کورس رقابت عقب نمانند.