به گزارش افکارنیوز،

کامران منزوی، عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال درباره جدایی فرهاد مجیدی ، سرمربی آبی‌پوشان از این تیم اظهار داشت: این موضوع شایعه بود و همواره در اطراف تیم‌های بزرگ مثل استقلال و پرسپولیس این شایعات وجود دارد. امروز تمرین استقلال با حضور مجیدی  برگزار شده؛ باشگاه استقلال، همانگونه که بزرگ است  مشکلات زیادی هم دارد. آخرین بحران نیز  از دست دادن استراماچونی بود و این شایعات حالا نیز وجود دارد، اما مجیدی در استقلال به کارش ادامه خواهد داد.

حضور گسترده‌ای در فصل نقل و انتقالات نخواهیم داشت

اخبار ورزشی - منزوی ادامه داد:  ما تیم کاملی در اختیار داریم. اول فصل از مسئولان استقلال انتقاد می‌شد که چرا تیم را بد بسته‌ایم، اما به مرور زمان دیدید که بچه‌ها خودشان را به خوبی نشان دادند. البته باید بگویم که حضور گسترده‌ای در فصل نقل و انتقالات نخواهیم داشت. ۲ بازیکن خوب استقلال یعنی  محسن کریمی و داریوش شجاعیان را به دلیل مصدومیت از دست دادیم و ارسلان مطهری را از ذوب‌آهن جذب کردیم.

۲ بازیکن خارجی به استقلال اضافه می‌شود

او درباره عملکرد استقلال در فصل نقل و انتقالات ادامه داد:  به دنبال یک بازیکن  که اصالتی آفریقایی و تابعیت یکی از کشور‌های آسیایی را دارد، هستیم. جزئیات این انتقال را نمی‌گویم چرا که او در حال آمدن به تهران است. این بازیکن با نظر مجیدی انتخاب شده و هیچ پیشنهادی درباره این بازیکن به سرمربی تیم نشده است. در خط دفاع هم  میلاد باقری را  را به نفت مسجد سلیمان می‌دهیم.   از مسجد سلیمان خاطرات خوبی داریم و به همین دلیل با درخواست آن‌ها موافقت کرده ایم و به جای او یک مدافع کامرونی را جذب خواهیم کرد. مذاکرات با این بازیکن صورت گرفته و مراحل اخذ روادید این بازیکن در حال انجام است و طی روز‌های آینده به تیم ما اضافه می‌شود.

ذوب‌آهن حق دارد که به رفتن مطهری اعتراض داشته باشد

منزوی درمورد ناراحتی باشگاه ذوب‌آهن از جذب ارسلان مطهری تصریح کرد: بله این موضوع جدی است چرا که وقتی تیمی بازیکن با اخلاق و خوبی مثل مطهری را از دست می‌دهد باید هم نسبت به از دست دادن آن اعتراض داشته باشد. مدارکی که از سوی مطهری به باشگاه استقلال ارائه شده، به تایید سازمان لیگ رسیده و همین موضوع مشخص می‌کند که قرارداد با مطهری قانونی  بوده است.

پیشنویس قرارداد پاتوسی موجود است

منزوی درمورد جذب نشدن آیاندا پاتوسی در تیم استقلال بیان کرد: برای جذب پاتوسی با باشگاه کیپ تاون مکاتبه کردیم و حتی پیش نویس قرارداد او آماده شده بود. قرار شد پاتوسی به تهران بیاید تست‌های پزشکی را انجام بدهد، اما متوجه شدیم باشگاهی دیگر با یک پیشنهاد مالی بهتر  او را جذب کرده است. مجیدی، تا ساعت ۳ شب با پاتوسی در حال کذاکره بود، اما پاتوسی تحت قرار داد با باشگاه آفریقای جنوبی قرار داشت و ما نمی‌توانستیم به اجبار او را به استقلال بیاوریم.

منزوی درمورد اینکه گفته می‌شود هیچ مذاکره‌ای بین باشگاه استقلال و پاتوسی وجود نداشته است، گفت: اگر خلیل‌زاده اجازه بدهد، پیشنویس قرار داد پاتوسی با استقلال را منتشر خواهم کرد حتی رقم‌ها و شرایط قرارداد نیز توافق شده بود، اما دنیای فوتبال دنیای پول است.