به گزارش افکارنیوز،

 امروز (جمعه) کامران منزوی عضو هیئت‌مدیره باشگاه استقلال در گفت‌وگو با برنامه «ورزش و مردم»، از مذاکرات این باشگاه با آیاندا پاتوسی سخن گفت و حتی مدعی شد که فرهاد مجیدی سرمربی آبی‌ها، تا ساعت ۳ بامداد با پاتوسی صحبت کرد. این ادعا اما توسط مدیر برنامه‌های هافبک جدید فولاد خوزستان تکذیب شد.

اخبار ورزشی - بر اساس این نقل قول‌ها، باشگاه استقلال اطلاعیه‌ای به شرح زیر صادر کرد:

خلاصه ماجرای آیاندا پاتوسی دو جمله بیشتر نیست: آنها پول بیشتری پرداخت کردند و باشگاه آفریقایی هم توافقش با استقلال را نادیده گرفت.

مابقی ادعاها ادامه جوسازی علیه استقلال به کمک یک زنجیره تخریبی در شبکه‌های اجتماعی است.

باشگاه استقلال صبح روز چهارشنبه ۱۸ دی ساعت ۷:۳۸ دقیقه از طریق ایمیل به طور رسمی، پیشنهاد جذب پاتوسی را برای باشگاه کیپ‌تاون ارسال کرد.

توافق‌نامه انتقال قرضی از طرف باشگاه کیپ تاون ساعت ۱۳:۰۸ دقیقه همان روز به دست باشگاه استقلال رسید.

باشگاه استقلال پس از بررسی در جلسه هیئت‌مدیره، ساعت ۱۵:۰۵ روز چهارشنبه با ارسال ایمیل مجدد به طور رسمی با مبلغ پیشنهادی باشگاه کیپ‌تاون و پاتوسی موافقت کرد. حتی این پیشنهاد هم ارائه شد که اگر در دو تاریخ مشخص هر کدام مبلغ ۱۰۰ هزار دلار به باشگاه آفریقایی پرداخت شد، پاتوسی به طور قطعی (نه قرضی) بازیکن باشگاه استقلال شود و مبلغ فصل آینده در توافق با خود بازیکن مشخص شود.

در زیر تصویری از توافق‌نامه انتقال قرضی پاتوسی که توسط باشگاه کیپ تاون برای باشگاه استقلال ارسال شده را مشاهد می‌کنید. سایر اسناد در باشگاه استقلال موجود است.

 

رونمایی باشگاه استقلال از سند مذاکره با پاتوسی