به گزارش افکارنیوز،

بهروز پرورش خواه اظهار داشت: استقلالی‌ها به هر طریق ممکن خود را در آستانه آغاز نیم فصل دوم می‌بینند. تغییرات اجباری روی نیمکت این تیم ایجاد شده و حالا آن‌ها باید از سرمربی جدیدشان حمایت کنند تا اتفاقات بدتری برای آن‌ها نیفتد.

اخبار ورزشی -وی افزود: فرهاد مجیدی چهره‌ای شناخته شده در استقلال است و از حق نگذریم باید گفت او آبرو و اعتبارش را کف دست گرفته و برای آبرو و اعتبار استقلال به میدان آمده است؛ لذا چنین فردی شایسته حمایت است و من امیدوارم باشگاه نیز تمام قد پشت سرمربی جدیدش بایستد.

پیشکسوت آبی‌ها گفت: استراماچونی رفت و دیگر جایز نیست به گذشته برگردیم و داغ دل هواداران را تازه کنیم. اما بد نیست که از اتفاقات گذشته درس بگیریم تا در آینده دچار چالش‌های جدید نشویم.

پرورش خواه بیان داشت: متاسفانه هواداران استقلال خاطرات خوشی از امروز و فردا کردن ندارند. استقلالی‌ها با درس گرفتن از اتفاقات استراماچونی باید هرچه سریعتر پول شیخ را بپردازند تا او با خیال راحت تمرین کند. این مهم‌ترین کاری است که باید در این باشگاه صورت گیرد.

هافبک پیشین آبی پوشان تصریح کرد: هنوز که بازیکن جدیدی در نقل و انتقالات جذب نشده امیدوارم اتفاقاتی نیفتد تا همین چند بازیکنی هم که داریم از دست مان بروند. استقلال نیم فصل بسیار سخت و فشرده‌ای در پیش دارد که در صورت غفلت صدمات جبران ناپذیری به این تیم وارد خواهد شد.