به گزارش افکارنیوز،

 تیم ملی امید ایران در دومین روز از مسابقات مرحله گروهی قهرمانی زیر 23 سال قاره آسیا به مصاف امیدهای کره‌جنوبی رفت و در پایان 90دقیقه این بازی را با نتیجه دو بر یک واگذار کرد.

اخبار ورزشی- کره جنوبی با این برد 6 امتیازی شد و جایگاه را در صدر جدول محکم کرد. تیم چین نیز که در بازی اول مقابل کره شکست خورده بود،به مصاف ازبکستان یک امتیازی خواهد رفت. تیم ایران نیز با یک امتیاز از دو بازی روی پله آخر گروه قرار گرفت.

داور: ادهم محمد(اردن)

کمک‌ها: احمد مونس، محمد مصطفی و احمد فیصل(اردن)

کارت زرد: مهدی مهدیخانی، الهیار صیادمنش، امید نورافکن و رضا شکاری از ایران

کارت قرمز:

گل‌ها: رضا شکاری(54) برای ایران/ لی دونگ جون(22) و چو گوئه سونگ(35) برای کره جنوبی

ترکیب تیم المپیک ایران: حبیب فرعباسى، امید نورافکن، عارف آقاسى، مجتبى نجاریان، متین کریم زاده، رضا دهقانى، مهدى مهدى‌خانى، رضا شکارى(81-امیرحسین حسین‌زاده)، مهدى قائدى(76-جعفر سلمانی)، محمد محبى (42-علی شجاعی) و اللهیار صیادمنش

سرمربی: حمیدرضا استیلی

ترکیب تیم المپیک کره‌جنوبی: سونگ بوم کیون، لی یو هییون، لی سانگ مین، جیونگ تائه ووک، جیونگ وو ایونگ(61-کیم جین گیو)، چو گوئه سونگ، لی دونگ جون(3+90-اوه سی دون)، کیم جین یا، جیونگ سیونگ ون(61-کیم دائه ون)، مائنگ سیونگ یونگ، ون دو جائه

سرمربی: کیم هاگ بوم

دقیقه8

الهیار صیادمنش اولین شوت بازی را از پشت محوطه جریمه حریف زد که با اختلاف از کنار دروازه به بیرون رفت.


دقیقه13

شوت بازیکن ایران از پشت محوطه جریمه کره، پس از برخورد به پای مدافع حریف راهی کرنر شد.


دقیقه14

ارسال خطرناک الهیارصیادمنش در محوطه جریمه حریف به قائدی رسید و ضربه خطرناک او با اختلاف اندک از کنار دروازه کره جنوبی به بیرون رفت.


دقیقه15

اولین شوت کره جنوبی به سمت دروازه ایران از پشت محوطه جریمه نواخته شد که با اختلاف اندک از کنار دروازه فرعباسی به بیرون رفت.


دقیقه 22

اشتباه مدافعان ایران سیونگ یونگ را در موقعیت شوتزنی قرار داد و شوت از پشت محوطه جریمه ایران با دفع ناقص حبیب فرعباسی همراه شد تا در ادامه لی دونگ جون با فرار به داخل محوطه جریمه، روی ریباند این توپ دروازه ایران را باز کند.


دقیقه35

چو گوئه سونگ پشت محوطه جریمه ایران صاحب توپ شد و شوت فنی او در کنج دروازه فرعباسی جا خوش کرد.


دقیقه37

دونگ‌جون داخل محوطه جریمه ایران صاحب موقعیت شد اما شوت خطرناک او به زاویه مخالف، با اختلاف اندک از کنار دروازه به بیرون رفت.


دقیقه50

مهدی مهدی‌خانی از پشت محوطه جریمه کره‌جنوبی اقدام به شوتزنی کرد که توپ او با اختلاف از بالای دروازه حریف به بیرون رفت.


دقیقه54

سانتر رضا دهقانی از جناح راست دروازه کره جنوبی روی سر رضا شکاری نشست و این بازیکن با ضربه سر توانست یکی از گل‌های خورده را جبران کند.


دقیقه67

جونگ لی داخل محوطه جریمه ایران صاحب توپ شد و شوت خطرناک او از بالای دروازه ایران با اختلاف اندک به بیرون رفت.


دقیقه82

شوت امیر حسین حسین زاده از پشت محوطه جریمه در دستان دروازه‌بان حریف آرام گرفت.


دقیقه 1+90

علی شجاعی د محوطه جریمه کره جنوبی صاحب موقعیت خوبی برای گلزنی شد اما دروازه بان حریف ضربه خطرناک او را راهی کرنر کرد تا این شانس ایران برای به تساوی کشاندن بازی از دست برود.


دقیقه 2+90

امیدنورافکن در محوطه جریمه حریف صاحب موقعیت شوتزنی شد اما تعلل و ضربه بی دقت او فقط یک کرنر نصیب ایران کرد.