به گزارش افکارنیوز،

 این بازی اگر با نتیجه مساوی به پایان برسد آن وقت پیروزی ایران در برابر چین با هر نتیجه ای برای ما موثر نخواهد بود و باید مهیای بازگشت به تهران شویم. در چنین روزهایی برگزاری جلسات تمرین برای کادر فنی خیلی سخت می شود. چرا که در سایه انجام کارهای تاکتیکی باید از نظر روحی و روانی هم با بچه ها کار شود تا روحیه خود را از دست ندهند و با قوت در میدان حاضر شوند.

اخبار ورزشیدر روزهای اخیر دستیاران حمید استیلی تلاش زیادی در تمرینات داشتند تا همه چیز طبق روال پیش رود و تیم با امید و انگیزه‌ی بالا مهیای بازی با چین شود. اگر چه چین بازی را به ازبک و کره جنوبی باخته اما در برابر ایران تیمی از پیش بازنده نیست و طبیعتا برای دفاع از اعتبار و حیثیت خود با همه توان به میدان خواهد آمد. این نکته ای بود که مورد توجه دستیاران حمید استیلی بوده و آنها با دقت و ریز بینی این موضوع را به دفعات به بازیکنان تیم امید گوشزد کردند.

تیم امید روز چهارشنبه در آخرین بازی گروهی ساعت 17:15 در شهر سونگلا با تیم چین مسابقه خواهد داد. در صورتی که امیدها در این بازی پیروز شوند و کره جنوبی هم ازبکستان را شکست دهد آن وقت تیم ایران شانس زیادی برای صعود خواهد داشت. در چنین شرایطی طبیعی است دستیاران حمید استیلی با  همه توان و سختکوشی تیم را برای مبارزه پایانی در مرحله گروهی آماده کنند.