به گزارش افکارنیوز،

 مسعود سلطانی‌فر گفت: من فکر می‌کنم دو باشگاه پرسپولیس و استقلال بنیان فوتبال ما هستند البته الان همه باشگاه‌ها وضعیتشان خوب است و همه باشگاه‌ها در لیگ مسابقات خوبی انجام می‌دهند. البته همیشه قطب سوم هم وجود داشت که می‌توان در کنار سرخابی‌ها به پاس، سپاهان و باشگاه‌های دیگر اشاره کرد که به فوتبال ما کمک می‌کردند.

اخبار ورزشی- وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: همیشه هم ما می‌دانیم وقتی که حال فوتبال در باشگاه‌ها به ویژه این دو باشگاه پرسپولیس و استقلال خوب هست حال فوتبال تیم ملی ما خوب هست و من هیچ گرایشی از جهت اینکه به یک تیم داشته باشم و به تیم دیگه نداشته باشم، اصلا ندارم.

سلطانی فر گفت: بنده مسئولیتم، ایده و گرایشم این است که به هر دو تیم کمک و پشتیبانی کنم به خاطر اینکه احساس می‌کنم کمک به رشد این دو تیم کمک به فوتبال ملی، افتخارآفرینی در سطح فوتبال آسیا و فوتبال دنیاست.

وزیر ورزش با اشاره به هواداران زیادی که تیم‌های استقلال و پرسپولیس در کشور دارند، عنوان کرد: با توجه به اینکه این دو تیم بیشترین هوادار را در سطح کشور دارند برای من واقعا مهم است که مسائل و مشکلات این دو تیم را ما بتوانیم به گونه‌ای حل کنیم که این دو تیم همیشه در وضعیت خوبی قرار داشته باشند و بازی‌های خوبی انجام دهند. پیروزی‌های زیادی بویژه خارج از مرز‌ها و در مسابقات بین المللی و مسابقات قهرمانی آسیا کسب کنند و باعث عزت و افتخار ما شوند.

سلطانی فر تصریح کرد: من گرایش خاصی به هیچ رنگی ندارم و مسئولیتم این است که از هر دو تیم برای رشد و ارتقای آنها حمایت کنم.