افکار نیوز : دو دیدار از دور رفت از مرحلهی یکچهارم نهایی لیگ قهرمانان باشگاهای اروپا برگزار شد، در یکی از بازیها بارسلونا، قهرمان فصل پیشین رقابتها، به خانهی آ ث میلان ایتالیا رفت که در پایان دوتیم به تساوی ۰بر۰ رسیدند .

به گزارش «تابناک»، در دیگر مسابقه هم بایرن مونیخ، پرافتخارترین باشگاه فوتبال آلمان که فینال لیگ قهرمانان فصل جاری در ورزشگاه خانگی‌اش برگزار می‌شود، مهمان المپیک مارسی فرانسه بود که تیم بایرن با گلهای گومز در دقیقه ۴۴ و روبن در دقیقه ۶۹ دو بر صفر به برتری رسید.

پیروزی رئال و چلسی در خانه حریفان

تیم‌های فوتبال رئال مادرید اسپانیا و چلسی انگلیس در اولین دور از مسابقات مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به برتری مقابل میزبانان خود رسیدند.

شب گذشته دور رفت این پیکار‌ها با انجام دو بازی انجام شد. رئالی‌ها تحت مربیگری خوزه مورینیو به مصاف تیم شگفتی ساز آپوئل قبرس رفتند که توانستند حریف خود را شکست دهند و چلسی هم بر میزبان خود پیروز شد.

در ورزشگاه نئوجی. اس. پ، مادریدی‌ها در یک ربع پایانی توانستند از خط دفاع متراکم میزبان گذشته و سه گل به ثمر برسانند. در این میان کریم بن زما در دقایق ۷۵ و ۹۱ و کاکا ۸۲ برای کهکشانی‌ها گلزنی کردند.

در کشور پرتغال و ورزشگاه دالوز، بنفیکا نیز پذیرای چلسی شد. آبی پوشان که در این مصاف توسط روبرتو دی متئو هدایت شدند، تک گل پیروزی بخش خود را در دقیقه ۷۵ توسط سلمان کالو به ثمر رساندند.

امشب نیز دور رفت مرحله یکچهارم نهایی با دو دیدار به پایان رسید و بر این اساس المپیک مارسی در ولودرام میزبان بایرن مونیخ بود و میلان در سنسیرو از بارسلونا پذیرایی کرد.