به گزارش افکارنیوز،

 سینا مریدی، هافبک دفاعی فولاد خوزستان فصل گذشته مورد توجه پرسپولیس بود، اما ماندنی شد. در این فصل به دلیل مصدومیت و البته اختلافاتی که با جواد نکونام پیدا کرد، نتوانست آن‌طور که باید برای فولاد به میدان برود. مریدی منتظر پیشنهاد خارجی است تا با جلب رضایت باشگاه فولاد لژیونر شود. گفت‌وگوی ما با این بازیکن را در ادامه می‌خوانید:
*قرار بود در نقل و انتقالات نیم‌فصل از فولاد جدا شوی. این قضیه به کجا رسید؟
اخبار ورزشی-بله، چند پیشنهاد داخلی و خارجی داشتم، ولی باشگاه فولاد رضایتنامه‌ام را نداد و فعلاً به دلیل اتمام فرصت نقل و انتقالات در ایران امکان این که به تیم‌های داخلی بروم وجود ندارد و فقط می‌توانم با رضایت باشگاه فولاد به تیم‌های خارجی بروم. منتظر هستم تا اگر شرایط مهیا شد، لژیونر شوم.
*در نیم‌فصل اول چندان فرصت بازی پیدا نکردی.
بله، من اول فصل مصدوم شدم و چند دیدار را از دست دادم، بعد از آن دو بازی مقابل ماشین‌سازی و نساجی انجام دادم، ولی متأسفانه دوباره مصدومیتم تشدید شد و اکثر بازی‌های نیم‌فصل اول را از دست دادم. البته بعد از رفع مصدومیتم یکسری مسائل پیش آمد که نتواستم در خدمت فولاد باشم.
*منظورت اختلاف با جواد نکونام است؟
بله درست است. نکونام مثل هر مربی دیگری فلسفه و طرز فکر خاص خودش را دارد و مشکلی در این زمینه وجود ندارد، ولی بعضی آدم‌ها باعث شدند رابطه من و نکونام خراب شود. امیدوارم اتفاقی رخ دهد که هیچ‌کدام از طرفین ضرر نکنند و مشکلات برطرف شود.
*اجازه حضور در تمرینات را نداری؟
فعلاً نه. یعنی جواد نکونام به باشگاه اعلام کرد که من نمی‌توانم در تمرینات شرکت کنم، به همین خاطر فعلاً به صورت انفرادی تمرین می‌کنم.
*سال قبل شایعه پرسپولیسی شدن تو هم وجود داشت.
بله، برانکو مرا برای نیم‌فصل دوم می‌خواست و حتی باشگاه پرسپولیس نامه رسمی به باشگاه فولاد فرستاد، ولی مسئولان تیم اجازه ندادند شاگرد برانکو شوم. در این فصل هم تماس‌هایی گرفته شد، ولی پیشنهاد رسمی وجود نداشت.