به گزارش افکارنیوز،

مهدی قائدی هنوز در حال و هوای حذف تیم امید از انتخابی المپیک است و به نظر می‌رسد با دوران اوج خود فاصله دارد.

اخبار ورزشی- این بازیکن که در دیدار با الکویت دو فرصت خوب را هدر داد، بعد از این دیدار گفت: پیروزی پر گل استقلال را به هواداران استقلال تبریک می‌گویم. بچه‌ها با وجود خستگی، تلاش زیادی کردند و مزد خود را در زمین بازی گرفتند. حالا ما با روحیه‌ای مناسب به مصاف الریان قطر می‌رویم.

مهدی قائدی ادامه داد: در بازی مقابل الکویت، شیخ دیاباته عالی بود و وریا غفوری هم گل قشنگی زد که به دل همه نشست. بچه‌های ما نشان دادند که هدفی به جز حضور قدرتمندانه در آ‌سیا ندارند و من امیدوارم که در بازی بعدی استقلال مقابل الریان هم هواداران را خوشحال کنیم.

گفتنی است در پایان دیدار شب گذشته، فرهاد مجیدی سرمربی استقلال از عملکرد بازیکنان تیمش مقابل الکویت راضی بود و بعد از بازی در رختکن از آن‌ها تشکر کرد. از طرفی، اسماعیل خلیل‌زاده سرپرست موقت باشگاه استقلال هم قول پاداش ۵۰۰ دلاری به بازیکنان و کادرفنی داد.

همچنین مجیدی که حالا فقط به بازی حساس مقابل الریان فکر می‌کند، بعد از بازی از وریا غفوری، دیاباته و حسین حسینی هم به صورت ویژه تشکر کرد. در بازی با الکویت دیاباته ۲ گل زد و روی گل دیگر هم که توسط وریا غفوری به ثمر رسید، نقش داشت. ضمن اینکه حسینی هم چند واکنش خوب در این بازی نشان داد.