به گزارش افکارنیوز،

شاهرخ بیانی در خصوص پیروزی سه بر صفر استقلال برابر الکویت از مرحله پلی آف لیگ قهرمانان گفت: خوشحالم که استقلال توانست در بدترین شرایط به یک برد خوب دست پیدا کند.
اخبار ورزشی-وی افزود: از روزی که استراماچونی ایران را ترک کرد، آبی پوشان یک روز خوش نداشتند و هر روز با مشکلات عجیب و پیچیده‌ای درگیر می‌شدند. آن‌ها حتی برای سفر به امارات هم مشکلات خاصی پیدا کردند.
بیانی در خصوص دیدار روز سه شنبه آبی پوشان برابر الریان قطر گفت: این تیم از بازیکنان با تجربه و حرفه‌ای سود می‌برد. مطمئناً الریان به مراتب حریفی خطرناک‌تر از الکویت است و استقلال باید یک بازی منطقی و به دور از احساسات را مقابل این تیم انجام داده تا بتواند از سد الریان هم عبور کرده و به مرحله گروهی لیگ قهرمانان راه پیدا کند.
کاپیتان پیشین استقلال تصریح کرد: مجیدی کار سختی در پیش دارد. او برابر الکویت عملکرد خوبی داشت و تقریبا تیم را با همان ترکیب زمان استراماچونی به میدان فرستاد و دیدیم که باز هم دیاباته و قائدی عملکردی موفق داشتند و توانستند زمینه ساز پیروزی آبی پوشان شوند.
کاپیتان پیشین استقلال خاطرنشان کرد: امیدوارم مجیدی و همکارانش با توجه به زمان کوتاهی که تا دیدار برابر الریان قطر دارند، تیم را در همین فرم و آمادگی نگه داشته و برابر الریانی که از چند بازیکن حرفه‌ای سود می‌برد، برتری پیدا کرده و به مرحله گروهی صعود کنند.