به گزارش افکارنیوز،

فرهاد مجیدی سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: چند بازی تیم نفت را در گذشته دیدم. آن‌ها تیم بسیار خوب، منسجم و منظم در دفاع و خطرناک در حمله هستند. بازی آن‌ها را آنالیز کردم و فکر می‌کنم که بازی سختی داشته باشیم.

انتخاب مربی تیم ملی؟

اخبار ورزشی - مجیدی تصریح کرد: مربی ایرانی قطعا می‌تواند به تیم ملی بیشتر کمک کند. گزینه‌های خوبی مانند دایی و قلعه نویی داریم و نمی‌دانم چرا فدراسیون تردید می‌کند.

مدت قرارداد و جذب بودوروف؟

او بیان کرد: با توجه به اینکه در نقل و انتقالات یک زمانی را از دست دادیم و زمان زیادی برای جذب مدافع مورد نظر خود نداشتیم، شخصا بودوروف را پسندیدم. او قبلا در لیگ برتر انگلستان بازی کرده، کاپیتان زسکا بوده و سال‌ها در اروپا حضور داشته است. او می‌تواند به ما کمک کند. قرارداد او به این صورت است که با تایید کادرفنی، تمدید می‌شود.

خستگی بازیکنان استقلال؟

مجیدی تصریح کرد: تیم ما واقعا خسته است. ۲ بازی سنگین در هفته گذشته انجام دادیم و مجبور شدیم در یک روز ۲ پرواز داشته باشیم. موضوعی که باعث می‌شود ما خستگی را فراموش کنیم، انگیزه بازیکنان تیم است و از این بابت مشکلی نداریم.

تاثیر دربی روی دیدار با نفت مسجد سلیمان؟

سرمربی استقلال گفت: قطعا دربی روی بازی با نفت تاثیر گذار است، زیرا بازی با پرسپولیس بسیار مهم است. این بازی برای طرفداران، بازیکنان و باشگاه مهم است و شاید به بازیکنان در خطر محرومیت استراحت بدهم.

رسیدن مصدومان به دربی؟

او بیان کرد: غلامی و یزدانی به دربی نمی‌رسند، اما اسماعیلی شاید شرایط بازی را پیدا کند.

مجیدی گفت: یک ساعت قبل از مسابقه ترکیب را اعلام می‌کنیم و شما متوجه تصمیم ما می‌شوید. نمی‌خواهم مسائل باشگاه را عنوان کنم، اما یک مدافع در تیم امید دیدم که بسیار عالی بود و خواستار حضور او در تیم بزرگسالان شدم. عرفان روحانی آینده بسیار خوبی دارد، اما باشگاه قرارداد او را ثبت نکرد و نمی‌توانم از او استفاده کنیم.

زمین تمرین استقلال؟

دیروز می‌خواستم تمرین را تعطیل کنم، زیرا زمین شرایط خوبی نداشت و با توجه به خستگی بازیکنان امکان مصدومیت وجود داشت.

صحبت با هواداران؟

او بیان کرد: در بازی‌های آینده نتیجه مشخص نیست، اما قول می‌دهم که من، کادرفنی و بازیکنان تمام تلاش خود را برای تیم انجام دهیم. قبل از بازی با تیم کویت و الریان، جلسه فنی را با یک جمله از گواردیولا شروع کردم. او همیشه می‌گوید اگر بازیکن وظیفه خود را انجام ندهد، ناراحت نمی‌شوم، اما اگر بازیکن تمام تلاش خود را نکند، جایی در تیم من ندارد. من به هواداران قول می‌دهم که تیم من برای برد تمام تلاش خود را انجام دهد.

قرارداد با برند البسه؟

مجیدی گفت: قرارداد سرمربی می‌تواند با هر برندی باشد. بچه‌های استقلال شایسته بهترین البسه هستند و متاسفانه این برند، شایسته استقلال نیست و اگر کیفیت بهتر نشود، باید تغییر کند.

مشکلات مدیریتی استقلال؟

سرمربی استقلال خاطرنشان کرد: اگر آرشیو مصاحبه‌های من را بررسی کنید، همیشه گفتم مشکل مدیریتی داریم. شاید مدیران ما در دیگر عرصه‌ها موفق باشند، اما ما در فوتبال، متخصص می‌خواهیم. اگر موسوی در این سفر همراه ما نبود، نمی‌دانم چه می‌شد. کدام مدیر در استقلال دنبال محبوبیت و شهرت نیست که حالا به او انتقاد می‌شود؟ اگر پرواز‌ها اختصاصی نبود، ما به بازی نمی‌رسیدیم. او به تیم کمک و نزدیک به ۱۰ میلیارد تومان به تیم تزریق کرده است. دیگر مدیران برای استقلال یک باغچه درست نکردند و ۱۰ میلیارد هم بردند.

او بیان کرد: من سرمربی استقلال هستم و اگر سرمربی استقلال نباشم، هوادار این تیم هستم. تا روزی که هستم اجازه نمی‌دهم این افراد از ۵ کیلومتری باشگاه رد شوند. شاید من فردا در این تیم نباشم، اما تا روزی که هستم باید به تیم خدمت کنم. از سلطانی فر خواهش کردم و به او گفتم استقلال نمی‌تواند هر مدیری داشته باشد. مردم با برد این تیم یک هفته خوشحال می‌شود. باید افرادی بیایند که به تیم کمک کنند. شکایت‌های ما را ببینید. شکایت شفر، استراماچونی، جپاروف و .... ما یک باشگاه ورشکسته هستیم. من به عنوان عضو کوچک فوتبال یک نامه به رئیس قوه قضاییه نوشتم و گفتم که چرا به فوتبال ورود نمی‌کنید. من در موبایل خود اسنادی دارم که اگر رو کنم، سنگ روی سنگ بند نمی‌شود. خواهش می‌کنم در این مسائل ورود شود.

مشکل دیاباته؟

مجیدی گفت: دیاباته یکی از بهترین بازیکنان ما است.۲ هفته است که از باشگاه حقوق خود را می‌خواهد. اگر این بازیکن فردا برود، یک کشور باید برای برگشت او بسیج شود. او امکان فسخ دارد و این وسط هم یک عده دلال می‌گویند ما او را بر می‌گردانیم. من نمی‌دانم آن‌ها با چه پولی دنبال دیباسی بودند. قرارداد من یک میلیارد و دویست میلیون تومان است و ۴۰ درصد دریافتی داشتم. یک میلیارد و دویست برای نیم فصل است و همین مبلغ را هم طلب دارم. چک باشگاه را در صندوق دارم و هنوز هم بانک نبردم. من از استقلال به همه جا رسیدم و اکنون نیز با دل در این تیم کار می‌کنم، زیرا این تیم را دوست دارم و می‌خواهم به تیم خدمت کنم.

حضور دستیار خارجی در تیم؟

او بیان کرد: دستیار من در اسپانیا و رئال مادرید حضور داشته است. من اختیار تام تیم‌های پایه را گرفته ام، اما هنوز وقت نکردم ورود کنم. یک برنامه سه ساله با «نگو» نوشته ایم تا روی تیم پایه کار کنیم. باید تیم‌های پایه استقلال به بهترین شکل اداره شوند.