به گزارش افکارنیوز،

فرهاد مجیدی در دو بازی آسیایی مقابل الکویت و الریان در مرحله پلی‌آف، تیمش را با روش ۳.۵.۲ به میدان فرستاد و هیچ گلی دریافت نکرد. او قصد دارد در بازی امروز (شنبه) با نفت مسجدسلیمان هم از همین روش استفاده کند، اما برای این بازی ۳ مدافع مرکزی ندارد. 

اخبار ورزشی- در واقع بعد از مصدومیت عارف غلامی و سیاوش یزدانی، حالا محمد دانشگر هم در این دیدار محروم است و استقلال در دفاع میانی فقط روزبه چشمی و شاهین طاهرخانی را در اختیار دارد.

این احتمال وجود دارد که مجیدی در بازی با نفت مسجدسلیمان از عظیم گوک در خط دفاعی استفاده کند یا فرشید باقری را یک خط به عقب ببرد و از آرش رضاوند یا فرشید اسماعیلی در خط میانی سود ببرد. هنوز وضعیت اسماعیلی هم مشخص نیست، ولی احتمال اینکه فرهاد مجیدی از روش ۴.۴.۲ در بازی با امروز استفاده کند، کم است.

همچنین با عقدقرارداد «نیکولای بودورف» بلغاری، استقلالی‌ها شرایط بهتری در خط دفاع خود می‌بینند و البته تنها تیم لیگ برتری هستند که دو بازیکن اروپایی در فاز دفاعی در اختیار دارند، اما بودورف به تازگی استقلالی شده و بعید است به همین زودی وارد ترکیب اصلی شده و برای تیم جدیدش به میدان برود.

این بازیکن که توسط فرهاد مجیدی تائید شده با قراردادی ۱۸ ماهه به استقلال پیوسته و باید دید این مدافع بلغاری از چه زمانی می‌تواند برای استقلال بازی کند و اولین خرید مجیدی برای تیم آبی‌پوش پایتخت چه کیفیتی دارد.