به گزارش افکارنیوز،

سایت ایتالیایی «کالچو مرکاتو» مدعی شد باشگاه یوونتوس از حالا در فکر نقل‌وانتقالات تابستانی آینده و به خدمت گرفتن پل پوگبا از منچسریونایتد بوده و این هافبک فرانسوی را اولویت خود در نقل‌وانتقالات تابستانی پیش‌رو قرار داده است.

اخبار ورزشی- پوگبای 26 ساله که در پنجره زمستانی هم شایعات زیادی در خصوص آینده حرفه‌ای‌اش مطرح بود و بحث احتمال پیوستنش به رئال مادرید هم به میان آمد، این فصل تنها در 8 بازی از رقابت‌های مختلف برای منچستریونایتد به میدان رفته و دو مصدومیت پیاپی باعث شده تا بازی‌های زیادی را برای این تیم از دست بدهد.

این هافبک فرانسوی در حالی اکنون زمزمه بازگشتش به یوونتوس مطرح است که بین سال‌های 2012 تا 2016 عضو این تیم بود و در سال 2016 با شکست رکورد نقل‌وانتقالات آن زمان در ازای 105 میلیون یورو (89.3 میلیون پوند) به منچستریونایتد بازگشت.

به نظر می‌رسد پل پوگبا علاقه‌ای به تمدید قراردادش با منچستریونایتد ندارد و با توجه به رابطه سرد مینو رایولا، مدیر برنامه‌های او با مدیران این باشگاه انگلیسی، جدایی این بازیکن از جمع شیاطین سرخ در پایان فصل جاری بسیار محتمل است.

هافبک منچستریونایتد که ارزشش در بازار نقل‌وانتقالات 100 میلیون یورو تخمین زده شده، تا پایان ماه ژانویه 2021 با این باشگاه قراردارد دارد و این بدین معناست که تابستان آینده آخرین فرصت‌ مدیران منچستریونایتد برای بهره بردن از انتقال این بازیکن خواهد بود.