به گزارش افکارنیوز،

سرخپوشان از لحظه ورود به ورزشگاه تختی آبادان با هجم وسیعی از فحاشی و هتاکی نسبت به بازیکنان روبرو شده است و پرتاب سنگ و اشیاءگوناگون هم ادامه دارد. همچنین با توجه به جو حاکم در ورزشگاه و بیرون از آن سکوهای پرسپولیس خالی از تماشاگر است و حتی یک هوادار کم سن و سال که لباس قرمز برتن داشت، آماج بدرفتاری‌ها قرار گرفت.

اخبار ورزشی- حجم وسیع و غیر متعارفی از فحاشی و هتاکی از سوی آبادانی‌های طرفدار صنعت نفت آبادان در ورزشگاه تختی آبادان وجود دارد. این وضعیت از زمان ورود کاروان تیم فوتبال پرسپولیس قهرمان ایران به ورزشگاه تشدید شده و الفاظ بسیار رکیکی علیه اعضای تیم به ویژه بعضی بازیکنان تیم جریان دارد. 

به نظر می‌رسد بازیکنان کلیدی تیم، بیشتر در معرض این مساله قرار دارند. همچنین با حضور تیم در زمین پرتاب سنگ و اشیاءگوناگون به سمت آن ها آغاز شد. 

همچنین با توجه به شرایط حاکم بر ورزشگاه و بیرون از آن امکان حضور هواداران پرسپولیس با نمادهای هواداری تقریبا غیر ممکن به نظر می‌رسید.

این در حالی است طرفداران صنعت نفت آبادان هیچ‌گاه در جریان حضور در ورزشگاه آزادی و دیگر شهرها با مزاحمت هواداران پرسپولیس به‌ویژه در بیرون ورزشگاه روبرو نمی‌شوند.