به گزارش افکارنیوز،

محمد پنجعلی در خصوص پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل صنعت نفت آبادان گفت: پرسپولیس خیلی خوب بازی کرد. این تیم می‌توانست حداقل سه گل بزند، اما در زدن ضربات نهایی دقت لازم را نکرد تا با همان یک گل به سه امتیاز برسد.

اخبار ورزشی- پیشکسوت پرسپولیس درباره عملکرد کادر فنی جدید پرسپولیس در دو هفته اخیر رقابت‌های لیگ برتر افزود: به نظرم یجیی گل محمدی خیلی خوب توانسته است تیمش را به هماهنگی لازم برساند. او می‌داند چه تاکتیکی را برای تیمش در نظر بگیرد تا هم سه امتیاز را بگیرد و هم بتواند تعداد گل‌های زده پرسپولیس را افزایش دهد. آرامش او در امر مربیگری به داخل تیم هم سرایت کرده و پرسپولیس با صبر بیشتری بازی می‌کند.

وی درباره محرومیت شجاع خلیل زاده از حضور در دربی پنجشنبه پرسپولیس و استقلال تهران تاکید کرد: خوشبختانه لیست بازیکنان پرسپولیس، مهره‌های توانمند کافی را برای جایگزینی این بازیکن دارد و فکر نمی‌کنم مشکلی پیش بیاید.
پنجعلی درباره دربی نود و یکم پایتخت بین تیم‌های پرسپولیس و استقلال تهران افزود: این بار واقعا غیرقابل پیش بینی است. خوشبختانه پرسپولیس صدرجدول است و با آرامش می‌تواند تاکتیک‌های خودش را در زمین مسابقه پیاده کند. استقلال هم شرایط خوب خود را پیدا کرده و باختن برای هر دو تیم سخت است. به نظرم اگر پرسپولیس بتواند این بازی را ببرد به قهرمانی خیلی نزدیک می‌شود که اتفاق بزرگی محسوب خواهد شد.