به گزارش افکارنیوز،

چیزی کمتر از یک ماه دیگر تا آغاز مسابقات فوتسال جام ملت‌های آسیا باقی نمانده و تمام تیم‌های حاضر در این مسابقات در حال آماده سازی خود برای حضور در جام ملت‌های آسیا هستند. شنیده می شود ممکن است مسابقات فوتسال جام ملت‌های آسیا به تعویق بیفتد. ویروس کرونا تمامی مسابقات ورزشی را در جهان با تعویق رو به رو کرده است و رقابت‌های فوتسال جام ملت‌های آسیا هم از این قضیه مستثنی نیست.

اخبار ورزشی- این ویروس تا جایی پیشرفت کرده که مسئولان برگزاری مسابقات فوتسال جام ملت‌های آسیا را در انجام برگزاری این مسابقات به تردید انداخته و ممکن است رقابت‌های جام ملت‌های آسیا به تعویق بیفتد. منشاً ویروس کرونا کشور چین است که در قاره آسیا قرار گرفته و همین موضوع باعث شده که کنفدراسیون فوتبال آسیا در برگزاری مسابقات جام ملت‌های آسیا تردید کند. هنوز هیچ منبع خبری رسمی، اخباری مبنی بر لغو مسابقات فوتسال جام ملت‌های آسیا را تایید نکرده و حتی داوود پرهیزکار رئیس کمیته فوتسال کشورمان که اکنون به همراه تیم ملی فوتسال زیر ۲۰ سال در کشور تایلند حضور دارد این خبر را تایید نکرده و تنها به این نکته اشاره کرده که «هنوز مسئولان AFC چیزی به ما اعلام نکرده اند و ما هم به مانند دیگر کشور‌ها منتظر هستیم تا ببنیم در نهایت چه تصمیمی در این باره خواهند گرفت.»

طبق برنامه قرار است مسابقات جام ملت‌های آسیا از ۷ تا ۱۸ اسفند ماه به میزبانی ترکمنستان در شهر عشق آباد برگزار شود.

همچنین تیم ملی فوتسال کشورمان در مسابقات جام ملت‌های آسیا در گروه چهارم با تیم‌های ملی عربستان، تایلند و کره جنوبی همگروه شده است و قرار است در اولین مسابقه خود روز پنجشنبه ۷ اسفند از ساعت ۱۹ برابر تیم ملی عربستان قرار گیرد.