علیرضا اکبرپور در خصوص دیدار تیم‌های استقلال و نفت‌مسجد‌سلیمان در هفته هجدهم لیگ برتر و همچنین دربی ۹۱ اظهار داشت: استقلال به دلیل خستگی از نفرات اصلی خود مقابل نفت‌مسیجدسلیمان استفاده نکرد، اما شرایط جوری شد که مجیدی مجبور شد نفرات اصلی را وارد زمین کند تا با ۳ امتیاز کامل تیم را آماده دربی کند.

اخبار ورزشی- وی در خصوص دربی92 ادامه داد: جدول رده‌بندی هیچ ارتباطی به دربی ندارد اینکه الان پرسپولیس صدر است و استقلال چهارم زیاد تاثیر بر روی دربی نخواهد داشت در حالی که اختلاف دو تیم هم زیاد نیست. در دربی تیمی که جسارت بیشتری کند برنده زمین خواهد بود و با توجه به بازی‌های استقلال در آسیا و مخصوصا بازی با الریان به نظر می‌رسد استقلال این جسارت را داشته باشد و صددرصد برنده دربی خواهد بود.

پیشکسوت تیم استقلال تصریح کرد: استقلال قطعا محتاط بازی نخواهد کرد و برای برد به زمین خواهد آمد. مهاجمان خطرناک استقلال بلای‌جان مدافعان پرسپولیس خواهند شد، قائدی با تکنیک بالا و مطهری با قدرت سرزنی روز سختی را برای پرسپولیس رقم خواهند زد، البته نباید از بازی خوب غفوری و ریگی در استقلال غافل شویم که بسیار در برد‌های استقلال تاثیرگذار هستند.

وی در پایان گفت: من خودم سابقه گلزنی به مربی دروازه‌بان‌های پرسپولیس را دارم در دربی که سیروس‌دین‌محمدی پاس داد و من با فنایی تک به تک شدم و توپ را گل کردم و طلسم ۵ ساله نبردن استقلال در دربی‌ها را شکستم. امیدوارم روز پنجشنبه هم استقلال برنده از زمین بازی خارج شود.