به گزارش افکارنیوز،

میثم منیعی  درباره دربی روز پنج‌شنبه تهران بین تیم‌های  پرسپولیس و استقلال ، اظهار داشت: از لحاظ شرایط جدولی، دربی در این چند سال تا این حد حساس نبوده است. امیدوارم این حساسیت باعث شود که یک دربی جذاب و تماشایی از آب دربیاید.

اخبار ورزشی- وی افزود: شرایط جدول طوری است که استقلال حتما باید برنده شود، چون مساوی بیشتر به نفع پرسپولیس است. امیدوارم استقلال با دو گل پرسپولیس را ببرد و به صدر جدول نزدیک شود.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درباره غیبت دیاباته در دربی ۹۲ ، گفت: دیاباته مهره تاثیرگذاری برای استقلال است و غیبت او در دربی به ضرر استقلال خواهد بود. به هر حال بار خط حمله روی دوش او بود و مصدومیتش کاملاً به ضرر استقلال شد اما استقلال آن قدر شخصیت و بزرگی دارد که در نبود دیاباته هم بتواند پرسپولیس را تحت فشار بگذارد. ارسلان مطهری دو بار به عنوان یار تعویضی به میدان رفت و ۳ گل زد که نشان از آمادگی او دارد. با همین شرایط، پرسپولیس را شکست می‌دهیم.

منیعی در پایان، با اشاره به کری‌خوانی شجاع خلیل‌زاده مدافع پرسپولیس که گفته بود استقلال با 2 گل شکست می‌خورد، خاطرنشان کرد: زمان ما رسم نبود بازیکن محروم مصاحبه کند. بهتر است شجاع اول تاریخ باشگاه استقلال را بخواند تا متوجه شود در مورد چه باشگاه بزرگی حرف می‌زند. او باید احترام خودش و باشگاه استقلال را نگه دارد. امیدوارم استقلالی‌ها با برد در دربی، جواب شجاع را داخل زمین بدهند.