به گزارش افکارنیوز،

استقلال با دو گلی که وارد دروازه نفت مسجدسلیمان کرد، تعداد گل‌های زده خود در لیگ برتر را به عدد ۳۵ رساند تا کماکان بهترین خط حمله لیگ را در اختیار داشته باشد.

اخبار ورزشی- آبی‌پوشان در حالی بیشتر از سایر مدعیان قهرمانی گل زدند که یک بازی هم کمتر از آنها دارند و با زدن ۳۵ گل در ۱۷ بازی تنها تیمی هستند که به میانگین بیش از ۲ گل زده در هر بازی رسیدند.

شاگردان مجیدی در حالی ۲ بار توپ را از خط دروازه نفت مسجدسلیمان عبور دادند که این تیم در هیچ کدام از بازی‌های این فصل خود بیشتر از یک گل نخورده بود. البته پرگل‌ترین بازی استقلال مقابل صنعت نفت آبادان بود که آبی‌ها با ۵ گل این تیم را شکست دادند.

با این شرایط، فرهاد مجیدی و هواداران استقلال با امیدواری بیشتر وارد دربی می‌شوند. مجیدی که به حساس‌ترین روز‌های مربیگری خود نزدیک می‌شود، تاکنون در مقام سرمربی در ۸ بازی هدایت استقلال را بر عهده داشته که حاصل آن، ۶ برد و ۲ تساوی بوده که ۳ برد در آسیا به دست آمده است.

استقلال در آخرین دربی با استراماچونی به پرسپولیس  کالدرون باخت. سال قبل هم با شفر، دربی را واگذار کرده بود، اما حالا مجیدی فرصت دارد تا آن دو باخت را جبران کرده و موقعیت خود را مستحکم‌تر کند.

استقلال البته در دربی کار سختی دارد، چون پرسپولیس هم این روز‌ها شرایط مطلوبی دارد و صدرنشین است، اما به هر حال اتفاقات دربی غیرقابل پیش‌بینی نیست.