به گزارش افکارنیوز،

درحالی روز گذشته ترکیب تیم ملی کشتی آزاد کشورمان برای حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا که روز‌های ۳ و ۴ اسفندماه در شهر دهلی نو کشور هند برگزار می‌شود اعلام شد که نام عباس جدیدی عنواندار جهان و المپیک در ترکیب کاروان اعزامی بیش از سایرین به چشم آمد.

اخبار ورزشی - عباس جدیدی که در فدراسیون کشتی به صورت رسمی سمتی ندارد به عنوان ناظر فدراسیون در کنار تیم راهی دهلی نو می‌شود، حال این سوال مطرح می‌شود اگر وی ناظر فنی است پس نقش محسن کاوه به عنوان مدیر فنی تیم‌های ملی چیست؟ و اگر او ناظر فدراسیون در مسائل غیر فنی است پس نقش حمید سوریان به عنوان نایب رئیس فدراسیون چیست؟

بر همین اساس درحالی این قبیل سوالات مطرح می‌شود که برخی شنیده‌ها حاکی از آن دارد که فدراسیون کشتی قصد دارد با رایزنی‌هایی که در این سفر انجام می‌دهد پست و جایگاهی را برای عباس جدیدی کشتی گیر عنواندار کشورمان در کنفدراسیون کشتی آسیا فراهم آورد.

بنا براین گزارش درحال حاضر حمید بنی‌تمیم به عنوان عضو ایرانی، سمت دبیرکلی شورای کشتی آسیا را برعهده دارد و باید منتظر ماند و دید فدراسیون کشتی با چه هدفی عباس جدیدی را همراه تیم ملی کشتی راهی رقابت‌های قهرمانی آسیا کرده است.