به گزارش افکارنیوز،

محمود کلهر در ارتباط با وضعیت تیم فوتبال  پرسپولیس  در آستانه دربی ۹۲ ، اظهار داشت: حضور یحیی گل‌محمدی بهترین اتفاق برای پرسپولیس بود و او سال‌هاست نشان داده مربی خوبی است و برای تیم نعمت است. یحیی با ذوب‌آهن و شهرخودرو و هر تیمی که در لیگ برتر داشته نتایج خوبی بدست آورده و مربی ثابت شده‌ای است.

اخبار ورزشی- وی در ادامه در خصوص عملکرد فعلی پرسپولیس، تصریح کرد: یحیی شروع خوبی با پرسپولیس داشته و در دیدار‌های سخت با تراکتور و صنعت نفت آبادان پیروز شده است. گل‌محمدی تیم‌های مدعی قهرمانی را برد، او کاربلد است و می‌تواند پیروز دربی هم باشد. پرسپولیسِ یحیی مالکیت توپ را در اختیار دارد و تهاجمی بازی می‌کند.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس پیرامون محرومیت شجاع خلیل‌زاده در دربی و حضور محمدحسین کنعانی‌زادگان، افزود: کنعانی‌زادگان مدافع ملی‌پوش و با تجربه‌ای است و می‌تواند جای شجاع را پر کند. علاوه بر این، جلال حسینی اینقدر مدافع خوبی است که هر مدافعی که در کنارش زوج میانی خط دفاع را تشکیل دهد کار دشواری ندارد و می‌تواند عملکرد خوبی داشته باشد.

کلهر در پایان در مورد تاثیرات حسینی در تیم، خاطرنشان کرد: جلال در پرسپولیس وزنه است و حضورش باعث هماهنگی خط دفاع این تیم می‌شود.