فرهاد مجیدی از ساعت ۵ و ۶ صبح از خواب بیدار می‌شود و ورزش می‌کند، در تمرینات استقلال هم پابه پای بازیکنان تیمش تمرینات را ادامه می‌دهد. او این روز‌ها با انگیزه‌های فراوانی کارش را دنبال می‌کند و به دنبال ساختن شرایط تازه‌ای برای تیمش است.

اخبار ورزشی- یکی از مدیران استقلال ، فرهاد مجیدی را یک مربی سحرخیز خواند و گفت: یک‌بار فرهاد ساعت ۷ صبح زنگ زد و پیگیر پول بازیکنان تیم بود. او از صبح تا شب درگیر مسائل استقلال است و زمان زیادی را هم صرف آنالیز فیلم‌های بازی و حریفان می‌کند.

بد نیست بدانید سرمربی استقلال در میان هنرپیشه‌های سرشناس ایران هم دوستان زیادی دارد و گاهی اوقات با آن‌ها به سالن بدنسازی می‌رود.

از سوی دیگر، مجیدی در دربی‌های تهران آمار جالب توجهی دارد. او در ۱۶ دربی به عنوان بازیکن حضور داشته که ۱۰ بار کاپیتان تیم بوده و ۴ گل هم به ثمر رسانده است. ضمن اینکه ۴ پاس گل هم برای همبازیان خود ارسال کرده است.

مجیدی در دربی فروردین امسال که شفر سرمربی بود، نقش دستیار اول او را ایفا می‌کرد؛ همان دربی معروف که فرشید اسماعیلی پنالتی را چیپ زد و در نهایت  پرسپولیس  یک بر صفر برنده شد. مجیدی در بازی امروز در دربی ۹۲  برای اولین بار به عنوان سرمربی، استقلال را مقابل پرسپولیس هدایت می‌کند.