به گزارش افکارنیوز،

تیم‌های فوتبال پرسپولیس و استقلال در چارچوب دیدارهای هفته نوزدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور، از ساعت 15:30 امروز (پنجشنبه) با قضاوت بیژن حیدری در ورزشگاه آزادی به مصاف یکدیگر خواهند رفت. دربی ۹۲ تهران پیش از شروع مسابقه با حاشیه‌هایی نیز همراه است.

اخبار ورزشی- با اختلال در سامانه بلیت فروشی دیدار پرسپولیس و استقلال از روز دوشنبه، تعدادی زیادی از هواداران دو تیم بدون بلیت در اطراف ورزشگاه سرگردان هستند و مدام به این موضوع اعتراض دارند.

*به دلیل مشکلات فروش بلیت در سامانه  بلیت الکترونیکی دربی 91، تعدادی از تماشاگران اقدام به تهیه بلیت در بازار سیاه کردند و همین موضوع باعث شده بلیت این بازی مثل روزهای گذشته با قیمت‌های 500 و 400 هزار تومان، خرید و فروش شود.

* درهای ورزشگاه آزادی یک ساعت زودتر از زمان اعلام شده باز شد و تماشاگران دو تیم از ساعت 9 صبح وارد ورزشگاه شدند.

*تعداد زیادی از هواداران سرخابی که برای این دیدار هنوز بلیت تهیه نکرده‌اند، در اطراف ورزشگاه از طریق تلفن همراه خود قصد تهیه بلیت را دارند که بازهم به خاطر اختلال در سامانه در این امر ناموفق هستند.

* تماشاگران زیادی از نقاط مختلف کشور برای حضور در این شهرآورد شب قبل از بازی خود را به ورزشگاه رسانند که در این بین از شهرهای سیستان و بلوچستان، شیراز، مشهد، تبریز و اصفهان تماشاگرانی در ورزشگاه حضور دارند.

* مسئولان انتظامی حاضر در ورزشگاه از ورود تماشاگران بدون بلیت به ورزشگاه جلوگیری می‌کنند.