به گزارش افکارنیوز،

سیروس دین محمدی در خصوص دربی ۹۲ گفت: به نظرم بازی جذابی بود، دو تیم خوب بازی کردند البته فکر کنم استقلال شانسش برای برنده شدن در این بازی بیشتر بود اگر آن اتفاق نمی‌افتاد و حسینی سر نمی‌خورد و توپ پرسپولیسی‌ها گل نمی‌شد. 

اخبار ورزشی- او در ادامه تصریح کرد: به نظرم استقلال موقعیت‌هایش بیشتر و در این بازی بهتر عمل کرد. درست است مالکیت توپ پرسپولیس بیشتر بود اما استقلال موقعیت‌هایش به نسبت آنها خطرناک تر بود و می‌توانست برنده میدان باشد. 

او در رابطه با  صحنه گل دوم پرسپولیس و مشکوک بودن آفساید هم گفت: این موضوع باید کارشناسی شود اما من برای یک لحظه دیدم که استوکس در آفساید گل زد، کارشناس‌ها این را دقیق‌تر می‌توانند بگویند.

پیشکسوت سابق استقلال در خصوص عملکرد مجیدی در این بازی هم گفت: درست است که این تنها تجربه دربی اش بود اما نتیجه بدی نبود و خوب نتیجه گرفت. باید برای ایشان نمره خوبی در نظر گرفت. 

دین محمدی نمره خوبی برای بازیکنان استقلال در اولین تجربه دربی‌شان در نظر دارد و می‌گوید: روی هم رفته اگر قرار باشد یک نمره خوب برای این بازی در نظر بگیریم باید به استقلال نمره خوبی بدهیم چون اکثرا پرسپولیسی‌ها تجربه دربی را داشتند و بازیکنان استقلال تجربه کمی از دربی داشتند و آنها با وجود اولین تجربه‌شان خیلی خوب کار کردند. یکی همین شاهین طاهرخانی بازیکن جوانی که با وجود حضورش تنها در یکی، دو بازی استقلال یکی از بهترین‌های استقلال در این بازی بود.