به گزارش افکارنیوز،

تیم گل‌گهر در بازی خانگی مقابل تراکتور تبریز با نتیجه یک بر یک متوقف شد.

اخبار ورزشی- در دقایق پایانی نیمه دوم اعضای تیم تراکتور و نیمکت نشینان این تیم به دلیل اعلام آفساید از سوی کمک داور، به تیم داوری اعتراض کردند که این اعتراضات در نهایت منجر به اخراج مسعود شجاعی شد.

*پس از اخراج شجاعی، اعتراضات نیمکت نشینان تراکتور شدید تر شد و اشکان دژاگه نیز وارد این اعتراضات شد.

*به دلیل اعتراضات تراکتوری‌ها بازی برای دقایقی متوقف شد که مجیدجلالی با استفاده از این فرصت، یکی از بازیکنان تیم گل گهر را فراخواند و نکاتی را به او گوشزد کرد.

*ایوب ذوالفقاری سرپرست تراکتور اقدام به آرام کردن اعضای این تیم کرد و آن‌ها را از تیم داوری دور کرد. رشید مظاهری نیز در جریان این اعتراضات میلاد فخرالدینی اخطاری را از تیم داوری دور کرد.

*مسعود شجاعی پس اخراج در حالی که به بیرون از زمین هدایت می‌شد دوباره به درون زمین برگشت و گفت و گویی را با داور وسط انجام داد و دوباره راهی رختکن شد.

*سکوت ساکت الهامی در جریان اعتراضات شدید تراکتوری ها پس از اخراج شجاعی در نوع خود جالب توجه بود.

*اکبر ایمانی پس از به ثمر رساندن گل تساوی بازی به سمت طرفداران تراکتور پشت دروازه گل‌گهر کرد و مقابل آن‌ها به شادی پرداخت که با اصرار دو تن از هم تیمی‌هایش به درون زمین برای از سرگیری جریان بازی هدایت شد.

*پس از سوت پایان مسابقه بازیکنان تیم تراکتور درون زمین دور داور مسابقه حلقه زدند و در اعتراض به تصمیمات سیدعلی، برای لحظاتی او را درون زمین نگه داشتند و به گفت و گو پرداختند.

*حدود 6 هزار تماشاگر برای تماشای این بازی در ورزشگاه امام علی (ع) سیرجان حاضر بودند.