به گزارش افکارنیوز،

تیم فوتبال پرسپولیس بعد از باخت شب گذشته مقابل تیم الدحیل در لیگ قهرمانان آسیا ، امروز را در قطر ماند تا ریکاوری کند.

اخبار ورزشی - شاگردان یحیی گل محمدی امروز در دیداری تدارکاتی به مصاف تیم الشحانیه ای رفتند که رامین رضاییان بازیکن ایرانی را در اختیار دارد و با نتیجه ۸ بر صفر پیروز شدند. 

بوژیدار رادوشویچ، سیدجلال حسینی، احسان حسینی، سیامک‌ نعمتی، محمد انصاری، کمال کامیابی‌نیا، سعید حسین‌پور، امید عالیشاه، مهدی عبدی، آنتونی استوکس و اوساگونا در ترکیب اصلی پرسپولیس بازی کردند.

* در دقیقه ۱۰ پاس رو به بیرون استوکش به اوساگونا رسید و شوت زمینی او با اختلاف اندک از کنار دروازه حریف گذشت.

* در دقیقه ۱۷ نفوذ بازیکنان پرسپولیس با سانتر انصاری همراه شد که توپ روی تیر دوم با ضربه بغل پای امید عالیشاه به گل اول این دیدار تبدیل شد.

* تمرین بازیکنان اصلی بعد از حدود ۲۵ دقیقه به پایان رسید و به دلیل وزش شدید باد، بازیکنان راهی رختکن شدند.

* مهدی ترابی با توجه به مصدومیتی که در بازی با الدحیل برایش پیش آمد، امروز به همراه کادر پزشکی اختصاصی تمرین کرد.

* در دقیقه ۱۹ سانتر خوب نعمتی از سمت راست با ضربه سر دقیق اوساگونا در گوشه دروازه الشحانیه فرود آمد و گل دوم پرسپولیس به ثبت رسید.

* در دقیقه ۲۰ بازیکنان پرسپولیس روی اشتباه مدافعان الشحانیه صاحب موقعیت شدند که در پی آن مهدی عبدی گل سوم پرسپولیس را به ثمر رساند.

* در دقیقه ۳۵ حرکت خوب بازیکنان پرسپولیس از سمت راست با پاس رو به بیرون مهدی عبدی همراه شد که با ضربه دقیق و بغل پای سعید حسین‌پور، گل چهارم پرسپولیس به ثبت رسید.

* یک زوج هوادار پرسپولیسی که از لندن به قطر آمده‌اند و روز گذشته بازی پرسپولیس و الدحیل را نیز تماشا کردند، امروز هم به ورزشگاه السد آمدند و این بازی دوستانه را هم به تماشا نشستند و با اعضای تیم، عکس‌هایی به یادگار گرفتند.

* در دقیقه ۶۲ روی پاس عمقی امیر روستایی، آنتونی استوکس در گوشه محوطه جریمه صاحب توپ شد و زمانی که دید دروازه‌بان حریف جلو آمده، با یک ضربه چیپ زیبا از بالا سر گلر الشحانیه، گل پنجم پرسپولیس را به ثمر رساند.

* در دقیقه ۶۵ پاس رو به بیرون آریا برزگر به حسین‌پور رسید و او توانست گل دوم خودش و گل ششم پرسپولیس را به ثمر برساند.

* در دقیقه ۶۷ آنتونی استوکس با یک شوت محکم از بیرون محوطه جریمه گل هفتم پرسپولیس را به ثبت رساند.

* در دقایق تلف شده بازی هم امیر روستایی در یک رفت و برگشت در پی ارسال کرنر، در مقابل دروازه حریف، گل هشتم پرسپولیس را وارد دروازه تیم الشحانیه کرد.