به گزارش افکارنیوز،
یحیی گل‌محمدی از زمان سرمربیگری در پرسپولیس و سه مسابقه‌ای که در لیگ برتر روی نیمکت سرخپوشان تهرانی نشست، با وجود تقابل با سه مدعی قهرمانی و کسب سهمیه آسیا، نباخته و حتی دو پیروزی هم کسب کرده که هر دو ارزشمند هستند و تساوی در دربی تهران هم نتیجه بدی نبود.
گل‌محمدی در بازی اول تراکتور را برد که در دور رفت پرسپولیس را شکست داده بود و بعد از سه برد متوالی در بازی‌های لیگ برتر به مصاف تیم او می‌آمد که یحیی با برد هم انتقام دور رفت را گرفت و علاوه بر آن فاصله‌اش را با تراکتور مدعی قهرمانی بیشتر کرد. در آبادان پیروزی برابر تیم اسکوچیچ داشت به رؤیا تبدیل می‌شد، اما یحیی در آخرین تجربه سرمربی فعلی تیم ملی در آبادان به پیروزی رسید تا لکه سیاه کارنامه مربیگری دراگان در آبادان باشد.

اخبار ورزشی -تنها تیم‌هایی که در خانه باختی ندارند، سپاهان و نفت مسجدسلیمان هستند. پیش از این صنعت نفت هم در خانه نباخته بود، اما پرسپولیس به طلسم نباختن‌هایش پایان داد و حالا پرسپولیس باید به مصاف تیمی برود که در خانه بدون باخت است. سپاهان در ۹ بازی خانگی قبلی خود ۶ برد و ۳ تساوی دارد و یحیی برای رسیدن به قهرمانی نباید اجازه دهد تیم قلعه‌نویی به دهمین بازی بدون شکستش برسد و مثل آبادان طلسم اصفهان را هم باید بشکند. البته یحیی یک مأموریت دیگر هم در این بازی دارد و باید انتقام باخت دور رفت را از سپاهان بگیرد و فاصله‌اش را با مهم‌ترین تعقیب‌کننده پرسپولیس بیشتر کند. این حساس‌ترین بازی فصل گل‌محمدی به حساب می‌آید، چون علاوه بر تأثیر در سرنوشت قهرمانی لیگ، یک بازی انتقامی به همراه طلسم‌شکنی است.