کاظم فرحانی در غیاب سرمربی محروم این تیم در نشست خبری پیش از دیدار مقابل گل‌گهر سیرجان، اظهار داشت: در طول هفته، چند بازی از تیم گل‌گهر را آنالیز کردیم و نسبت به سیستم این تیم تمرینات تیم طراحی شد. مطمئنا فردا برای تیم سیرجانی بازی سختی خواهد بود و بازیکنان نیز انگیزه خاصی دارند.

اخبار ورزشی- مربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با بیان اینکه تماشاگرانی که همیشه حامی تیم هستند مطمئناً فردا روز سختی را برای حریف رقم خواهند زد، تصریح کرد: در این بازی، بازیکن محروم نداریم اما عبدالله ناصری به دلیل مصدومیت همراه ما نخواهد بود. حسین ساکی هم مصدومیت جزئی دارد که با تلاش کادر پزشکی، تکلیف او نیز تا فردا مشخص خواهد شد.

فرحانی در پاسخ به یک سؤالی مبنی بر بی انگیزگی آل کثیر در بازی‌های اخیر، عنوان کرد: او باید به فکر خود باشد. این بازیکن موظف است که با تمام وجود در مسابقات حضور یابد. این بازیکن با وجود گذشت سه هفته از آغاز نیم فصل دوم، هنوز گلی به ثمر نرسانده است. مطمئنا هیچ بازیکنی کم‌کاری نمی‌کند و مهاجم تیم ما هم می‌داند که عدم به ثمر رساندن گل در سه هفته توسط آقای گل لیگ برتر خیلی سخت است. مطمئنا در بازی فردا به دنبال جبران است و در تمرینات هم حضور با انگیزه‌ای داشته است.

وی در خصوص شرایط صنعت نفت پس از جدایی اسکوچیچ ، یادآور شد: روزهای خوبی با او داشتیم، ولی با رفتن او چیزی تغییر نکرده است. این مربی در بازی مقابل نفت مسجدسلیمان به جای اینکه در خصوص مسائل فنی صحبت کند، شروع به صحبت در خصوص خداحافظی کرد و انرژی منفی را به بازیکنان انتقال داد. امیدواریم در تیم ملی موفق باشد، اما بازیکنان خیلی در حال تلاش هستند که به موفقیت برسند. همه مربیان در حال رفت و آمد هستند و این تیم است که خواهد ماند.

مربی تیم صنعت نفت با ابراز امیدواری در خصوص اینکه کادر نفنی جوان و بومی این تیم بتواند فرصتی برای خودنمایی و کسب موفقیت داشته باشد، گفت: در مدتی که کادر فعلی در حال فعالیت است، انگیزه بالایی در تیم وجود دارد. امیدوارم این جو به بازی فردا انتقال پیدا کند. هواداران نیز همیشه در شرایط سخت کمک حال تیم بودند و فردا با حمایت خود روز سختی را برای تیم حریف رقم خواهند زد.

فرحانی در خصوص مذاکره این باشگاه با گزینه‌هایی همچون منصوریان، خاطر نشان کرد: من هم در فضای مجازی از این موضوع مطلع شدم، اما فکر می کنم که چنین چیزی صحت ندارد. مربیان بومی آبادان از توانایی بالایی برخوردارند. باید فرصت کافی در اختیار ایشان قرار گیرد. بهنام سراج نام کوچکی نیست اما فکر می‌کنم اگر قرار است که مربی ایرانی در این تیم حضور پیدا کند، همین کادر به کار خود ادامه دهد.

وی در خصوص وضعیت حسین بغلانی در این تیم گفت: او 15 سال در فوتبال آبادان زحمت کشید و فوتبالیست خیلی بزرگی است. اگر روند خود را ادامه می‌داد، الان 60 تا 70 بازی ملی داشت. حسین باید از خود شروع کند و هیچکس در حق او کم لطفی نکرد و خود او در حق خودش کم لطفی و کم کاری کرد.