به گزارش افکارنیوز به نقل از ورزش سه، یووهایها در نیمه دوم سه گل زدند تا ناپولی را بهآسانی شکست دهند.

بازی دو تیم بسیار زیبا آغاز شد و تیم میزبان خطرناک‌تر از حریف ظاهر شد. مارکو بوریلو که به ‌شکل شگفت‌انگیزی در ترکیب یووه قرار گرفته بود در دقیقه ۴ سانتر عالی آندره‌آ پیرلو را نتوانست به گل تبدیل کند.

بازی در ادامه نیمه اول پس از چند موقعیت خوب برای هر دو تیم رو به افت گذاشت و یووه گاه و بیگاه با ضربات ایستگاهی پیرلو خطراتی ایجاد می‌کرد و ناپولی هم دل به شوت‌های از راه دور امثال مارک همسیک بسته بود.

نیمه دوم هم اوضاع مشابهی داشت تا این که سرانجام ضربات پیرلو کارساز شد. ضربه ایستگاهی پیرلو در دقیقه ۵۳ به میرکو ووچینیچ رسید و لئوناردو بونوچی با تاثیر روی ضربه او آن را به گل تبدیل کرد.

ناپولی نمی‌توانست کاری مقابل یووه از پیش ببرد و آرتورو ویدال در دقیقه ۷۵ با شوتی دیدنی پس از پشت سر گذاشتن هوگو کامپانیارو گل دوم را زد.

در نهایت هم فابیو کوالیارلا در دقیقه ۸۳ گل سوم را زد. مورگان دسانکتیس، دروازه‌بان ناپولی روی این گل مقصر بود و اجازه داد توپ از بین تیر نزدیک‌تر و بدن او وارد دروازه شود.

اکنون یوونتوس به دوامتیازی میلان رسید؛ آنها ۶۲ امتیاز دارند و میلان ۶۴ امتیاز. ناپولی هم با ۴۸ امتیاز چهارم ماند. آنها در صورت برد میتوانستند به لاتزیو ۵۱ امتیازی برسند.